Grożą polskim dziennikarzom! "Posłuchaj SUKO!"

Grożą polskim dziennikarzom! "Posłuchaj SUKO!"

Każdy dziennikarz powinien liczyć się z ewentualnymi atakami, obelgami i groźbami. Wiadomość o takiej treści otrzymali niedawno redaktorzy portalu "Pudelek", którzy rozwścieczyli słynną od niedawna Izabelę Pek. Kochanka posła Pięty wpadła w prawdziwy szał.

Sypianie z posłem, w szczególności konserwatywnym, żonatym i znanym, to dobra trampolina do sławy. Taką drogę właśnie wybrała Izabela Pek - modelka i od niedawna celebrytka. Teorie na temat jej możliwych romansów z innymi politykami rozsadzają internet, a rozpoznawalność jedynie rośnie. Współautorami skandali są dziennikarze "Faktu", którzy jako pierwsi opublikowali rewelacje Pek. Teraz, gdy o sprawie piszą wszystkie media, kochanka Pięty nie jest już anonimowa, a jej wizerunek i nazwisko stały się powszechnie znane. Nie podoba się to jednak samej zainteresowanej, która by się bronić, wystosowała obelgi wobec redaktorów jednego z portali plotkarskich.

Pudelek zaatakowany przez Izabelę Pek

Izabela Pek, oburzona faktem, że została wymieniona z nazwiska w jednym z odcinków internetowego programu "Klika Pudelka", postanowiła mocno zareagować. W tym celu wysłała wiadomość do szefowej odpowiedniego działu, który odpowiada za emisję. "Kliką" zajmuje się Wirtualna Polska, a dokładniej jej show-biznesowy dział. Wiadomość autorstwa Izabeli Pek z pewnością poprawiła pani kierowniczce humor. - Posłuchaj suko, znajdź sobie inne ujście swoich kompleksów niż leczenie ich moim kosztem. A pajacowi który ci towarzyszy na ekranie, przekaż ode mnie, że laskę ma w spodniach i niech się zajmie swoją, a nie mną. I jakim prawem wymieniasz moje imię i nazwisko na łamach telewizji? - napisała Pek. Zachowanie modelki może dziwić. Nagłaśniając swój romans ze znanym politykiem, musiała być świadoma, że spotka się z negatywną sławą i zainteresowaniem. Dlaczego więc stosuje obelgi i pogróżki wobec dziennikarzy, którzy wykonują swoją pracę? Prawdopodobnie nie radzi sobie z całym zamieszaniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP pochwaliło się ogromnym sukcesem. Nie uwierzyli nawet pracownicy stacji
  2. Znany polski muzyk został zamordowany. Śledczy mają szokujące informacje
  3. W środku były 24 dzieci! Śmigłowiec ruszył, dramatyczna akcja służb
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News