Mężczyzna włożył przyrodzenie w nietypową rzecz, potrzebna była interwencja straży. Całe życie będzie tego żałował

Mężczyzna włożył przyrodzenie w nietypową rzecz, potrzebna była interwencja straży. Całe życie będzie tego żałował Źródło: Pexels/Nico Glasman

Psychologia zna przypadki najdziwniejszych upodobań seksualnych. Jednak trudno wyjaśnić, co miał na myśli ten mężczyzna. Przeżył chwile grozy, gdy straż pożarna ratowała jego przyrodzenie.

Nawet psychologia miałaby problem, żeby wyjaśnić motywacje tego mężczyzny. Gdy strażacy zobaczyli, gdzie mężczyzna włożył swoje przyrodzenie, złapali się za głowę. Musieli zastosować drastyczne metody, aby go uratować.

Niecodzienny przypadek w polskim szpitalu

Nietypowy incydent wydarzył się w poniedziałek 20 stycznia w Jeleniej górze. Do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego na oddziale Ratunkowym pojawił się mężczyzna z nietypowym problemem. Okazało się, że na jego przyrodzeniu utknął pierścień, wykonany z metalu.

Niestety, nawet lekarze nie byli w stanie go zdjąć, po zastosowaniu medycznych lubrykantów. Pierścień zatrzymał krążenie w przyrodzeniu mężczyzny, przez co doszło do obrzęku, który uniemożliwiał zdjęcie metalowego przedmiotu. W związku z tym trzeba było sięgnąć po znacznie bardziej drastyczne metody.

Nawet psychologia może mieć problem z opisaniem przerażenia pacjenta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze musieli skontaktować się ze strażakami. Funkcjonariusze straży ruszyli na miejsce z przygotowanym wcześniej sprzętem, w szpitalu zjawili się o godzinie 6.30. Strażacy byli wyposażeni w bardzo małą szlifierkę z małą tarczą, która obsłużona z odpowiednią precyzją była w stanie przeciąć pierścień, nie uszkadzając narządu rozrodczego pacjenta.

Dzisiaj grzeje: 1. Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru
2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Za pomocą specjalistycznego sprzętu, z dużą ostrożnością, nacięto pierścień. Mężczyzna był przerażony, ale profesjonalizm strażaków pozwolił na wykonanie zabiegu precyzyjnie i bez szwanku dla zdrowia mężczyzny. Po oswobodzeniu przyrodzenia, jego właściciel trafił pod opiekę lekarzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Wszyscy trzymali za niego kciuki. Niestety, nie żyje Daniel
  4. Mama jeszcze przeżywa żałobę po synku, a już zmaga się z kolejną tragedią. Została jej tylko nadzieja
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News