Pies miał przynieść pani patyk. Gdy widzi, co niesie w pysku, aż pobladła

Pies miał przynieść pani patyk. Gdy widzi, co niesie w pysku, aż pobladła Źródło: Twitter Bravomascotas

Psy kochają zabawy na świeżym powietrzu. Do jednych z ulubionych zabaw naszych czworonogów należy aportowanie, nie inaczej jest w przypadku tego psa. Jednak trzeba przyznać, że mocno zaskoczył swoją właścicielkę.

Psy nie bez powodu nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Ich obecność potrafi poprawić humor w nawet najgorsze dni, jednak trzeba pamiętać, że jest to także obowiązek.

Psy potrafią zaskoczyć każdego właściciela 

Psy to niesamowite zwierzęta. Towarzyszą nam w codziennych czynnościach sprawiając, że do naszego życia wpada dużo więcej radości niż zazwyczaj. Swoimi zachowaniami czy spojrzeniem potrafią rozbroić nawet największego weterana wśród psich właścicieli. Psy to także niekwestionowane gwiazdy internetu, ich poczynania są skrupulatnie filmowane i wrzucane na różne serwisy, gdzie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nie ma się jednak co dziwić, przecież uwielbiamy patrzeć na swoje zwierzaki, dlaczego więc nie popatrzeć na zabawne wyczyny innych? Właścicielka tego Golden retrievera także postanowiła podzielić się filmikiem ze swoim pupilem w roli głównej, trzeba przyznać, że nie zaskakuje fakt, że zrzedła jej mina kiedy zobaczyła z czym w pysku wraca jej pies.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Spacer to obowiązkowy element każdego dnia

Spacer całkowicie normalny i nie inny niż zazwyczaj. Psy uwielbiają aportować i ten nie jest wyjątkiem. Gdy zobaczył co się szykuje, naprawdę bardzo się ucieszył i kiedy kobieta wzięła do ręki patyczek z zamiarem rzucenia go ekscytacja sięgała zenitu. Nie ukrywał tego i bardzo dobrze widać to na filmie. Kobieta jednak nie przewidziała jak potoczy się cała sprawa z niewinną zabawą. Jej czujność chyba została uśpiona przez piękne okoliczności przyrody, albo zapomniała docenić spryt i umiejętności swojego psa. Rzuciła mu patyczek, jednak kiedy ten po kilku chwilach zaczął do niej wracać naprawdę się zdziwiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Psi siłacz

Psy lubią szukać wyzwań, jednak ten chyba nieco przesadził. Okazało się, że mały patyczek rzucony przez właścicielkę przeobraził się w wielki konar, który Golden retriever dumnie dzierżył w pysku i usiłował utrzymać w powietrzu. Właścicielka naprawdę pobladła kiedy zobaczyła z czym wraca jej pupil, nie było szans, że rzuci czymś takim. Jej pies chyba nie pochwalił wyboru wielkości rzuconego wyzwania i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak owczarka niemieckiego pierwszy raz widzi swoje odbicie w lustrze. Właściciel wszystko nagrał
  2. Chcieli oddać psa do schroniska, bo był agresywny. Pracownikom odebrało mowę na widok czworonoga
  3. Nieprawdopodobnie smutna wiadomość, minister finansów popełnił samobójstwo. Mieszkańcy sąsiada Polski pogrążeni w żałobie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Agnieszka Chylińska poniosła wielką stratę, ale się nie poddaje. Skierowała do fanów bardzo ważne słowa
  6. Przeżyła hiszpankę, pokonał ją koronawirus. Zmarła wyjątkowa osoba, smutne wiadomości

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News