Ogromny pies ruszył w kierunku 2-letniej dziewczynki. Nastąpił finał, którego nikt nie mógł przewidzieć, wszystko się nagrało

Ogromny pies ruszył w kierunku 2-letniej dziewczynki. Nastąpił finał, którego nikt nie mógł przewidzieć, wszystko się nagrało Źródło: youtube/ Rumble Viral

Psy są w stanie nieźle zaskoczyć właścicieli swoim zachowaniem, a tym razem nie było inaczej. Nikt nie mógł przewidzieć, że gdy psiak zbliży się do małej dziewczynki, zrobi coś takiego. Na szczęście wszystko zostało nagrane.

Psy to jedne z tych zwierząt, które potrafią na dobre odmienić życie swoich opiekunów. Gdy posiadacze czworonoga zostają również rodzicami, duet składający się z maleństwa i pupila, z czasem może stać się wręcz wybuchową mieszanką. Krótki filmik, który pojawił się w sieci, to doskonały dowód na to, że taka dwójka może dostarczać naprawdę skrajnych emocji. 

Oto jak psy mogą reagować na dzieci. Ogromny zwierz ruszył w stronę 2-latki, a po chwili wydarzyło się niespodziewane 

W serwisie YouTube twórca kanału "Rumble Viral" zamieścił niespełna minutowe nagranie, na którym uwieczniono 2-letnią dziewczynkę i ogromnego psa, który nagle zaczął zbliżać się w jej kierunku. Ta dwójka mieszka ze sobą od samego początku, dlatego rodzice dziecka, i jednocześnie właściciele psa, byli spokojni, że czworonóg nie zrobi jej krzywdy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy jednak kilkukrotnie większy zwierz zaczął kroczyć w jej kierunku, niejednych mógł przeszyć dreszcz niepewności. Szybko okazało się, że dziewczynka to urodzona treserka, która postanowiła wychować pupila. Ciesząc się i gestykulując rękami, zaczęła w swoim własnym języku wydawać psiakowi komendy. 

Sytuacja była tym bardziej zabawna, że ani rodzice 2-latki, ani tym bardziej zwierzak, nie rozumieli co ta próbuje przekazać. Wszystko zmieniło się, gdy czworonóg dostrzegł w dłoni dziecka swój ulubiony smakołyk. Nagle jakby dotarły do niego wszystkie polecenia dziewczynki, które zaczął posłusznie realizować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Komisja Europejska uruchamia Mechanizm Obrony Ludności. Chodzi o wirusa z Chin
2. Tragiczny wypadek. Nie żyje polska polityk

Finał, w którym pupil siada na komendę 2-latki, a następnie jest nagradzany przez nią przysmakiem, był nie do przewidzenia, jednak rodzicom udało się wszystko nagrać. Materiał zamieszczony w sieci okazał się absolutnym hitem, a internauci obejrzeli go już ponad 500 tysięcy razy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smażąc placki ziemniaczane zauważyłeś pewien znak? Wyrzuć je natychmiast, ich spożycie może być opłakane w skutkach
  2. Szykuj się na nową opłatę samochodową. Od wczoraj już obowiązuje
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News