Niewiarygodne, co bezdomny zrobił z psem podczas epidemii koronawirusa. Łzy same lecą z oczu

Niewiarygodne, co bezdomny zrobił z psem podczas epidemii koronawirusa. Łzy same lecą z oczu Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Psy już od dawna są nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Nie opuszczą swojego właściciela nawet w najgorszych chwilach. Bezdomne osoby często wybierają je jako "towarzysza niedoli", opiekując się nimi. Podczas epidemii koronawirusa sprawa jest utrudniona bardziej, niż ktokolwiek myślał.

Psy dla swojego właściciela są w stanie poświęcić nawet własne życie. Jeśli czują troskę, empatię i potrzebę bliskości, na swoich opiekunów wybierają także bezdomnych. Jeden z mężczyzn postąpił niesamowicie z psem w czasach epidemii koronawirusa.

Psy nie dzielą ludzi na biednych i bogatych

Dla czworonogów ważniejsze jest złote serce niż złoty pałac. Na ulicach miast często można spotkać bezdomnych wraz z czworonogami u boku. Kiedy zbierają pieniądze na jedzenie dla siebie, zazwyczaj obok stoi mała puszeczka na datki na karmę dla psiaka. Nie chcą, by zwierzak głodował podobnie jak oni, dobro słabszego jest ważniejsze.

Podczas epidemii koronawirusa bezdomni są w bardzo złej sytuacji. Wszyscy stosują się do zaleceń pozostania we własnych czterech ścianach, ulice wyglądają na opuszczone, codzienny ruch zamarł. Bezdomni nie otrzymują już tylu małych datków, co wcześniej. Tym samym również psy "zaciskają pasa". Pewna włoska aktorka, Alba Parietti, opowiedziała w programie "La vita in diretta" o tym, jaka jest sytuacja bezdomnych podczas epidemii, a także wspomniała o wyciskającym łzy wydarzeniu.

Bezdomny zdobył się na wzruszający gest

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka wraz ze swoją przyjaciółką oraz córką postanowiły nieco wspomóc bezdomnych. Zrobiły ogromne zakupy i podzieliły wszystkie produkty na równe porcje. Każdy bezdomny otrzymał wsparcie, które w czasie epidemii jest dla niego wybawieniem. Jeden z wolontariuszy zauważył, że biedny mężczyzna od razu otworzył pakunek, i kiedy zobaczył w nim kanapkę, szybko ją odpakował, jednak wcale jej nie zjadł. Zamiast tego podarował ją swojemu psu, który spałaszował ją ze smakiem. Widać było, że czworonóg dawno nic nie jadł.

Dzisiaj grzeje: 1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce
2. Sondaż, jakiego jeszcze nie było. Wiemy, co stanie się, jeśli wybory nie zostaną przełożone

Kiedy informacja o wzruszającym geście doszła do aktorki, nie mogła pozostać bezczynna.

- Skontaktowałam się z moim przyjacielem, który produkuje karmę dla psów. Przygotujemy paczki z jedzeniem dla psów, które podarujemy bezdomnym - oświadczyła Alba Parietti.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczeniaki są piękne, ciężko oderwać wzrok
  2. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  3. Wielu Polaków wychowało się na jego twórczości. Niestety, choroba okazała się silniejsza, na dniach dziennikarz skończyłby 56 lat
  4. Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy
  5. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  6. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News