Psy czuły, że dziecko ich właścicieli umiera. Ich zachowanie zmiażdży najtwardsze serca

Psy czuły, że dziecko ich właścicieli umiera. Ich zachowanie zmiażdży najtwardsze serca Źródło: .

Psy od razu wyczuły, że stan zdrowia dziecka jest bardzo poważny. Ich reakcja na umierającą dziewczynkę wyjątkowo poruszyła cały personel szpitala. Nikt nie spodziewałby się takiego zachowania po czworonogu.

Psy od razu zaakceptowały nowego członka rodziny. Często przybiegały do dziecka gdy płakało, by sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Kiedy dziewczynka trafiła do szpitala niecierpliwie oczekiwały jej powrotu do domu. niestety stan dziecka był zbyt poważny. Pożegnanie zwierząt z umierającym niemowlakiem wyciska łzy z oczu.

Psy od razu pokochały nowego członka rodziny

Mary i John Hall ogromnie cieszyli się z narodzin Nory. Małżeństwo było bardzo szczęśliwe, że ich córka w końcu pojawiła się na świecie. Od razu przedstawili ją swoim dwóm czworonożnym pupilom. Psy z rasy Basset od razu w pełni zaakceptowały nowego członka rodziny. Opiekowały się niemowlakiem i pilnowały, by dziecku nie działa się żadna krzywda.

Niestety, 5 miesięcy po porodzie dziewczynka doznała udaru i zapadła w śpiączkę. Trafiła do szpitala dziecięcego w Minneapolis, gdzie spędziła tam 3 tygodnie pod okiem lekarzy. Stan zdrowia Nory był jednak na tyle ciężki, że nie udało się jej uratować. Specjaliści ze szpitala poinformowali rodziców, że nie ma dla niej nadziei na poprawę i powinni przygotować się na śmierć dziecka. Zapytali małżeństwo o ich ostatnie życzenie.

Psy pożegnały umierającą dziewczynkę w wyjątkowo wzruszający sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Para poprosiła personel szpitala o pozwolenie na przyprowadzenie ze sobą psów. Władze placówki przystały na ten pomysł. Kiedy tylko wprowadzili bassety na salę, zwierzaki od razu wyczuły, że to ostatnie chwile ich ukochanego małego człowieka. To, co zrobiły na sali, może skruszyć najtwardsze serca. Natychmiast podbiegły do dziecka i położyły się obok niego, a jeden z nich zaczął lizać dziewczynkę po twarzy.

- Widać było, że są smutne. Zazwyczaj to bardzo wesołe zwierzęta, które dają nam sporo pociechy. Widzieliśmy, że czują, że coś złego dzieje się z Norą — powiedziała matka dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Niedługo po tym wzruszającym pożegnaniu dziewczynka zmarła. Ten niezwykły moment na zawsze pozostanie w pamięci całego personelu szpitala oraz rodziców dziecka.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł