Chihuahua i mops doczekali się szczeniaków. Wygląd psiaków jest niczym z innej planety

Chihuahua i mops doczekali się szczeniaków. Wygląd psiaków jest niczym z innej planety Źródło: jest pozytywnie

Psy stworzyły niezwykłe szczeniaki. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał, wygląd maluchów jest kosmiczny. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu.

Psy, choć mają różne rasy, mogą się ze sobą krzyżować. Biologia pozwala im na mieszanie genów, co może mieć w rezultacie przezabawne skutki. Tak było w przypadków szczeniaków, których rodzice to Chihuahua i mops. Maluchy wyglądają kosmicznie, na ich widok ciężko powstrzymać się od uśmiechu.

Psy wyglądają jak z innej planety

Choć zarówno chihuahua i mops to rasy o niewielkiej budowie ciała, zdecydowanie różnią się od siebie urodą i temperamentem. Mopsy to psy z natury leniwe i raczej nie są skore do podejmowania męczących aktywności. Idealnie nadają się na towarzyszy dla osób, które lubią spędzać czas w domu, siedząc na własnej kanapie. Jednak to, co najbardziej wyróżnia mopsy wśród innych ras, to bardzo charakterystycznej urody pysk oraz zwykle nieco otyłe i bardzo krępe ciało.

Chihuahua są z kolei psami niezwykle charakternymi i zadziornymi. Choć ich małe ciałka są niepozorne, drzemie w nich ogromna moc i niespodziewana hardość. Są aktywne i bardzo odważne, lubią zdobywać nowe doświadczenia i są ciekawe świata. Choć wielu właścicieli ich nie docenia i traktuje jak zabawki, tak naprawdę to niezwykle bystra rasa, która szybko się uczy i wspaniale adaptuje do różnych warunków.

Psy powaliły internautów na łopatki, efekt zmieszania ich genów jest przezabawny

Z połączenia obu ras powstały szczeniaki, które swoim nietypowym wyglądem powaliły internautów. Maluchy mają krótką sierść w kolorze jasnobrązowym oraz charakterystyczne dla rasy chihuahua sterczące uszy. Po mopsie odziedziczyły jednak szeroki i spłaszczony nos oraz sumiaste wąsy i brwi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Na widok maluchów ciężko powstrzymać uśmiech. Ich zdjęcia obiegły internet i szybko stały się hitem. Użytkownicy sieci twierdzą, że to wyjątkowo urocze połączenie.


fot. jest pozytywnie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia
  2. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  3. Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało
  4. Umarła samotna, pogrążona w chorobie. Podczas pogrzebu Kotulanki ksiądz wypowiedział bolesne słowa
  5. Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans
  6. Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News