Podczas porodu rottweilera wszystkim odebrało mowę. Nikt się nie spodziewał, że nowo narodzone szczeniaki urodzą się w podobny sposób

Podczas porodu rottweilera wszystkim odebrało mowę. Nikt się nie spodziewał, że nowo narodzone szczeniaki urodzą się w podobny sposób Źródło: .

Malutkie psy swoim przyjściem na świat wprawiły wszystkich w osłupienie. Właściciele suczki długo nie mogli uwierzyć w ilość szczeniąt. Takie porody nie zdarzają się często.

Psy należą do stosunkowo niewielkiego grona zwierząt, które w czasie porodu mogą wydać na świat kilkoro młodych. Przeważnie ilość szczeniąt mieści się w granicach 4-6 maluchów, jednak tym razem było zupełnie inaczej. Jeszcze w czasie ciąży spekulowano, ile zwierzaków może pojawić się na świecie, a gdy było po wszystkim okazało się, że ich rzeczywista ilość znacząco przekroczyła najśmielsze oczekiwania.  

Niesamowity poród rottweilera. Psy przyszły na świat w powalającej ilości 

Laura i jej mąż Mark Marshallowie z Preston w Wielkiej Brytanii są szczęśliwymi właścicielami suczki rottweilera imieniem Roxy, która 12 marca wydała na świat swoje pierwsze potomstwo. Dla jej właścicieli było to wielkie przeżycie, a jeszcze w czasie ciąży ekscytacji nie brakowało. Regularnie badali swojego pupila, sprawdzając, czy wszystko jest w porządku. Zdecydowali się nawet na badanie USG przeprowadzone przez weterynarza, które pozwoliło im przekonać się ile szczeniąt mieści się w brzuchu Roxy. 

- Badanie pokazało sześć szczeniąt i pomyślałem, że to świetna wiadomość. Byłem z tego zadowolony - mówił Mark Marshall. 

Rankiem 12 marca zaczęła się akcja porodowa, która błyskawicznie postawiła małżeństwo na nogi. Oboje regularnie doglądali suczki i sprawdzali, jak rozwija się sytuacja. Gdy wrócili do niej po raz kolejny, zastali nie tylko ukochaną Roxy, ale i pierwszego szczeniaka, a kilka kroków dalej kolejnego. Czworonogi rodziły się w zatrważającym tempie, a właściciele nie mogli uwierzyć, że gdy po planowanej szóstce na świat zaczął przychodzić kolejny maluch. Laura i Mark przeżyli szok, stwierdzając, że finalnie zyskali aż 16 pupili. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prawdziwy cud 

Przy takim miocie ryzyko utraty życia spoczywało zarówno na psiej mamie, jak i jej maleństwach. Na szczęście wydarzył się prawdziwy cud i cała rodzinka była zdrowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Choć para cieszyła się z narodzin, wiedzieli, że nie mogą zatrzymać wszystkich psiaków. Zdecydowano o wydaniu 15 z nich, które do nowych domów trafiły bardzo szybko, a nabywcy za każdego musieli zapłacić od 650 do 750 funtów. Z kolei ostatni szczeniak imieniem Bella został z Roxy i właścicielami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Nie żyje minister w rządzie PiS. Wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb
  4. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  5. Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak coś zupełnie innego

Źródło: tvn24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News