Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu

Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu Źródło: YouTube

Psy zdecydowały się na dość odważny krok. Wyszły z krzaków i zaczęły zaczepiać przypadkowe osoby, które mogły nawet powiadomić odpowiednie służby. Miały w tym jednak swój ukryty cel i za wszelką cenę próbowały przekazać komuś bardzo ważną wiadomość.

Psy postanowiły połączyć siły i wspólnie wyskakiwać z krzaków na niespodziewających się niczego przechodniów. Nie były wcale takie małe, dlatego mogły wywoływać strach. Chciały jednak tylko zwrócić uwagę na dramat, jaki rozgrywał się kilka metrów dalej, w gęstych krzakach.

Psy nie były agresywne, chciały zwrócić uwagę na to, co dzieje się niedaleko

To, że czworonogi odznaczają się inteligencją porównywalną ze słoniami czy delfinami, wiadomo nie od dziś. Mają też niesamowitą intuicję i wiedzą, co to ciąg przyczynowo-skutkowy. W tym przypadku mądrość psów i ich jasna komunikacja spowodowały, że obyło się bez większej tragedii.

Dwa duże zwierzaki zaczepiały przechodniów, ponieważ niedaleko rozgrywała się ich osobista, psia tragedia. Za wszelką cenę próbowały zakomunikować, że potrzebują pomocy nie dla siebie, ale dla trzeciego towarzysza. Duży biały pies wraz z drugim, przypominającym pitbulla, kręciły się pod nogami ludzi, próbując na swój sposób przekazać, że należy udać się w krzaki. Jeden z psów tonął.

Dwa psy nie miały siły, by pomóc przyjacielowi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy przebywały na terenie starego obiektu, który przypomina aquapark - na nagraniu widać pomniejsze baseny i kręcone zjeżdżalnie. Po ulewnych deszczach w wielu miejscach aquaparku zebrała się woda. Podczas zabawy trójki psów jeden z nich wpadł do basenu i nie mógł się uwolnić. Pozostałe dwa próbowały wyciągnąć swojego towarzysza, ale bez pomocy człowieka nie dałyby rady. Pomógł im dopiero pewien mężczyzna.

Trzeci pies ledwo unosił się na wodzie i opadał z sił. Kiedy przypadkowy przechodzień wyciągnął ofiarę, radości nie było końca. Psy machały ogonami, obwąchiwały się i cieszyły, że są znów razem. W chwili niedoli do samego końca nie opuściły swojego przyjaciela. To niesamowite, jak silna potrafi więź między zwierzętami. Film trafił do sieci i liczy sobie prawie 2 miliony odsłon.

Dzisiaj grzeje: 1. Specjalny komunikat rządu. Zniesiony zostanie bardzo uciążliwy zakaz, wielu Polaków czekało

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

- Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem lepszy pokaz przyjaźni niż to, co właśnie zobaczyłem między tymi trzema psami - napisał widz pod filmem.

- Czy potraficie sobie wyobrazić, jak się czuły te biedne psy? Obserwujesz, jak twój przyjaciel tonie, ale nie możesz go uratować? Świetnie, że przybyłeś w porę i je ocaliłeś - nie mógł nadziwić się inny mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Wiśniewski pochwalił się zdjęciem długowłosej piękności. Już jej nie ukrywa
  4. Niepokojące wieści, możesz mieć problem z wypłatą gotówki. Chodzi o konkretne bankomaty
  5. Pracownicy TVP nie mogli dłużej milczeć. Wyszło na jaw jaka naprawdę jest Elżbieta Jaworowicz
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News