27-latek chciał tylko wyprowadzić psy, został porażony piorunem. Drastyczne nagranie obiega internet

27-latek chciał tylko wyprowadzić psy, został porażony piorunem. Drastyczne nagranie obiega internet Źródło: youtube/ABC13 Houston/

Psy uciekły w popłochu, gdy usłyszały, jak w ich ukochanego pana uderza piorun. Wstrząsające zdarzenie zostało nagrane, a krótki film obiega media na całym świecie. Aż trudno uwierzyć własnym oczom.

Psy są najczęściej najbardziej zaufanymi zwierzakami, jednak w życiu przychodzą jednak takie sytuacje, gdy czworonóg nie jest w stanie w żaden sposób być oparciem dla swojego pana, a gdy strach bierze górę, zwyczajnie ucieka, chroniąc swoje życie. Nie trudno się temu dziwić, a w szczególności po obejrzeniu tego krótkiego nagrania. 

Gdy 27-latek został porażony piorunem jego psy uciekły w popłochu

27-letni Alex Coreas, mieszkaniec Teksasu, na własnej skórze przekonał się, co to znaczy stanąć oko w oko ze śmiercią. Spotkał go potworny los, jednak prawdziwym cudem uniknął najgorszego. 

Mężczyzna postanowił zabrać swoje dwa czworonogi na spacer, jednak pogoda nie do końca temu sprzyjała. Gdy tylko Alex zorientował się, że nadciąga burza, zdecydował przyspieszyć kroku, by zdążyć wrócić, nim rozpada się deszcz. Nie podejrzewając, co go czeka, kierował się w stronę domu, gdy nagle potężny piorun uderzył prosto w niego. Mężczyzna upadł i stracił przytomność, a przerażone psiaki uciekły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Drastyczne nagranie obiega internet 

Świadkowie zdarzenia od razu podbiegli do mężczyzny i wezwali pomoc. Okazuje się, że jeden z nich nagrał całe zajście, a krótki film zamieścił w sieci, gdzie obejrzano go już blisko 9 tysięcy razy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Ratownicy medyczni przenieśli poszkodowanego do śmigłowca i dopiero w czasie transportu do szpitala, 27-latek odzyskał przytomność. Choć do dziś nie pamięta chwili uderzenia pioruna, jego pierwszym pytaniem było, czy ze zwierzakami wszystko w porządku. Jak zdradził, niedługo po potwornym zajściu rodzina spytała, czy chciałby obejrzeć nagranie z wypadku, a on nie potrafił uwierzyć własnym oczom. 

- Rodzina pytała, czy chcę to zobaczyć, i rzeczywiście – dziwnie było patrzeć na to, co mi się przytrafiło. Pierwszą rzeczą, którą pamiętam, było to, jak obudziłem się w helikopterze a oni powiedzieli mi, że zostałem rażony piorunem - powiedział. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Ma 70 lat, wygląda na kilkadziesiąt mniej. Wszystko dlatego, że zrezygnowała z jednego produktu w swojej diecie
  4. Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady
  5. Niespodziewane doniesienia mediów! Tomasz Kammel pożegna się z hitowym programem TVP

Źródło: wprost 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News