Ktoś próbował zrobić porażające rzeczy wszystkim psom w polskim mieście. Jest ogromna afera

Ktoś próbował zrobić porażające rzeczy wszystkim psom w polskim mieście. Jest ogromna afera Źródło: Pixnio bicanski

Psy powinny być uważnie obserwowane podczas spacerów. Apel do mieszkańców jednego z polskich miast. Nieznany sprawca zastawił straszne pułapki na czworonogi. Skazywały psy na straszne męczarnie.

W jednym z polskich miast psy znalazły się w dużym niebezpieczeństwie. Nieznani sprawcy rozstawili pułapki na czworonogi. Zwierzęta, które na nie trafią, czekają męczarnie, a nawet śmierć. Dlatego apelujemy do wszystkich właścicieli, aby wychodząc na spacer ze swoimi pupilami, zwrócili na nie szczególną uwagę.

Psy spacerujące po gorzowskich osiedlach są obecnie szczególnie narażone na niebezpieczeństwo. Wszystko z powodu pułapek, porozstawianych przez nieznanych sprawców. Policja zaczęła już badać sprawę. Wszystko zaczęło się od kobiety, która przyszła ze swoim psem. Czworonóg niestety trafił na stół chirurgiczny. Właściciele zwierząt muszą pilnować swoich pupili.

W Gorzowie rozstawiono straszne pułapki na psy

Na jednym z gorzowskich osiedli psy mogą paść ofiarą nieznanego sprawcy, który zostawia pułapki na czworonogi. Dlatego apeluje się do właścicieli zwierząt, aby szczególnie uważali na swoich pupili podczas spacerów. Bardzo ważne jest, aby psy nie jadły żadnego jedzenia pozostawionego na trawnikach i chodnikach. W środku mięsa mogą znajdować się ostre przedmioty, których spożycie kończy się operacją, a nawet śmiercią zwierzaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Siódmego marca zgłosiła się do nas kobieta, tym razem sprawa dotyczyła jamnika. Piesek połknął kiełbasę, w której była żyletka. Kobieta znalazła również drugą kiełbasę, w której również była żyletka, kiełbasa została zabezpieczona. Zwierzę trafiło an stół chirurgiczny - ujawnił rzecznik prasowy lubuskiego komendanta policji w Gorzowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Strzały pod szpitalem MSWiA w Warszawie. Chaos, są ranni

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Mieszkańcy coraz bardziej boją się o swoje psy. Policja zaczęła śledztwo, a winnemu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzętami. Niestety znalezienie sprawcy w takiej sytuacji nigdy nie należy do łatwych. O ostrożność apeluje się szczególnie do mieszkańców osiedla Górczyn.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Małysz, Kubacki, Stoch i Żyła potrzebują pilnie pomocy. Proszą premiera i prezydenta
  4. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii
  5. Smutne wieści o Dawidzie Kubackim. Zapadła ostateczna decyzja
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News