Właściciel zabrał swoje psy do lekarza, miał nietypową prośbę. Weterynarz aż pobladł, gdy usłyszał o co chodzi

Właściciel zabrał swoje psy do lekarza, miał nietypową prośbę. Weterynarz aż pobladł, gdy usłyszał o co chodzi Źródło: Instagram / Cosmoandsam

Psy, które zabrał do weterynarza, miały już 10 lat, ale do tej pory nie cierpiały na żadne poważne dolegliwości. W klinice leczniczej okazało się jednak, że większe problemy miał właściciel niż jego pieski. Weterynarz był w ogromnym szoku, kiedy zorientował się, jaki jest cel tej wizyty.

Psy Cosmo i Sam od 10 lat mieszkały w Indianie wraz ze swoim właścicielem. Żyło im się dobrze do momentu, kiedy właściciel wziął rozwód. Wówczas wywróciło się do góry nogami nie tylko życie mężczyzny, ale też jego czworonogów. Największe problemy pojawiły się, kiedy w domu zamieszkała nowa osoba. Właściciel piesków związał się z inną kobietą. Miała alergię na sierść. 

Psy zmiany w życiu właściciela prawie przypłaciły życiem

Pewnego dnia właściciel Cosmo i Sama zabrał czworonogi do weterynarza. Kiedy powiedział, jaki jest cel tej wizyty, cały personel osłupiał. Jego słowa sprawiły, że wszyscy zaniemówili. Okazało się, że przyszedł do gabinetu weterynaryjnego, aby uśpić zdrowe zwierzęta, z którymi spędził 10 lat życia. Na szczęście zszokowany lekarz odmówił uśpienia piesków i powierzył je pod opiekę stowarzyszeniu Begin Again Rescue Co, które bez wahania je przyjęło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cosmo i Sam nie wiedzieli, jaki los chciał im zgotować właściciel, co nie zmienia faktu, że psy były mocno zdezorientowane i przybite nagłym porzuceniem. Czworonogi potrzebowały sporo czasu, żeby wrócić do formy i "stanąć na cztery łapy". Po kilku tygodniach udało im się wyjść na prostą dzięki pewnej parze z Illianos, która postanowiła dać im kochający dom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Pieski już nigdy nie doznają krzywdy 

Obecnie Cosmo i Sam wiodą wspaniałe życie. Nowi właściciele założyli im nawet konto na Instagramie, dzięki któremu można na bieżąco oglądać ich przygody. Pieski dostały drugą szansę i godnie spędzą starość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł czeka tylko na realizację
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: wamiz 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News