W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie

W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie Źródło: facebook

Psy porzucane są niemal każdego dnia. Niestety, ludzie nadal sprawiają, że bezbronne zwierzęta zostawiane są same sobie. W pewnym w kościele został odnaleziony bezpański pies, przy którym znajdował się liścik. Jego treść nie mieści się w głowie.

Psy, kiedy się znudzą lub gdy zaczną być przykrym obowiązkiem lądują na ulicach. Jeśli mają trochę szczęścia, szybko znajdują się w bezpiecznych miejscach, takich jak schronisko czy domy życzliwych ludzi, którzy ich spotkali na swojej drodze. Niestety, wiele opiekunów nie zdaje sobie sprawy, że psy to nie zabawki, a żywe stworzenia i potrzebują opieki, zainteresowania i miłości. Kiedy zaczyna się robić ciężko, najłatwiejszą decyzją jest pozbycie się czworonoga, tak właśnie było w tym przypadku. 

Psy każdego dnia lądują na ulicy. Jeden z nich znalazł schronienie w kościele.

Pewnego dnia w kościele w Blackpool odnaleziono psiaka. Porzucony pies miał przy sobie list, którego treść wyjaśnia powód porzucenia. 

- Proszę, uwierzcie mi, że nie przychodzi mi to łatwo. Mój pies znaczy dla mnie wszystko, ale nie wiem, co mogę zrobić innego - można przeczytać w liście. 

Pies, który znajdował się w kościele to mieszanka staffordshire bull terriera. Był on przywiązany do ołtarza. Z powodów, których nie podał opiekun w liście, wynika, że mężczyzna niedawno stał się osobą bezdomną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jest spokojnym, przyjacielskim i kochającym psem. 22 marca 2020 roku skończy 7 lat. Ma wrażliwe przednie łapy. Leczymy je od miesiąca, ale nadal go bolą. Mam złamane serce i będę za nim tęsknił bardziej, niż jestem w stanie to wyrazić. Mam nadzieję, że znajdzie dom, na jaki zasługuje - napisał mężczyzna. 

Porzucone psy czekają na nowe domy

- Kocham Cię i jest mi bardzo, bardzo, bardzo przykro - zakończył list. 

Cracker trafił do schroniska, które obecnie poszukuje dla niego nowego domu. Wolontariusze schroniska poszukują mężczyzny, który zostawił psa i liściki. Chcą pomóc znaleźć nowy dom nie tylko psu, ale także i mężczyźnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Schroniska są przepełnione psiakami takimi jak Cracker. Bezdomne psy każdego dnia czekają, aż ktoś je pokocha i da im szansę na lepsze życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie
  4. Krzysztof Jackowski zamarł. Na żywo nagle złapał się za głowę i przewidział najgorsze
  5. Kochanka męża Rodowicz jest o 40 lat młodsza. Porażające kulisy ich rozwodu ujrzały światło dzienne

źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News