Właściciel psa nagle zemdlał. Reakcja czworonoga jest wstrząsająca, bliscy nie mogą wierzyć

Właściciel psa nagle zemdlał. Reakcja czworonoga jest wstrząsająca, bliscy nie mogą wierzyć Źródło: Facebook.com/Jonny Halstead

Psy uznawane są za najlepszych przyjaciół człowieka. Są nie tylko urocze i śliczne, ale przede wszystkim wierne i bardzo lojalne. Gdy pies widzi, że jego właścicielowi dzieje się krzywda, niemal zawsze rusza z pomocą. Gdy ten pies zobaczył, że jego właściciel zemdlał, zrobił coś, czego nie spodziewał się nikt.

Psy są uwielbiane przez ludzi. Każdy może wybrać sobie wymarzoną rasę, która posiada określony zestaw cech. Owczarki niemieckie uchodzą za szalenie inteligentne i lojalne, mniejsze rasy jak maltańczyk czy york zazwyczaj są to zazwyczaj wesołe, energiczne pieski, które podążają za właścicielem krok w krok. Niektóre rasy uważane są za gatunki agresywne i bojowe, jak na przykład amstaffy, rotwailery czy pitbulle. Są one jednak równie inteligentne i lojalne, a dobrze wytresowane i wybiegane są łagodne jak baranki.

Ten 35-letni mężczyzna zasłabł w domu, a jego pies zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Aż ciężko w to uwierzyć.

Psy też potrafią zaszokować

29 stycznia Johny Halstead niespodziewanie upadł w swoim mieszkaniu. Policja i służby ratownicze zostały wezwane około godziny 14., ale niestety nie udało się uratować mężczyzny. Jak przekazał policja, 35-latek zmarł na w skutek wielu ugryzień przez swojego własnego psa. 

Gdy mężczyzna stracił przytomność i upadł na ziemię, jego pies rasy pitbull, zamiast próbować ocucić mężczyznę albo powiadomić sąsiadów o nagłym wypadku, zaatakował właściciela, zadając mu śmiertelne ugryzienia. Policja, która przyjechała na miejsce, zastała mężczyznę z wieloma ranami szarpanymi. Agresywny pies został zastrzelony przez policjantów. 

- Krótko po 14. w środę 29 stycznia 2020 policja została wezwana do zgłoszenia dotyczącego mężczyzny, który miał być wielokrotnie pogryziony przez psa w domu na ulicy Duckwort w Shaw w Oldham - powiedział przedstawiciel policji. 

- Pies został zastrzelony przez oficerów policji - dodał. 

Bliscy i krewni Johny'ego są w szoku. Na jego Facebooku pojawiło się wiele kondolencji i wpisów, które wyrażają szok i niedowierzanie. Bliscy zebrali ponad 1000 funtów na godny pogrzeb dla zmarłego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Miałem nadzieję, że się obudzę i okaże się, że to wszystko to był koszmar, niestety tak nie jest, a ty naprawdę odszedłeś, nie mogę tego ogarnąć - napisał jeden z przyjaciół.

Rasy psów, na które warto uważać

Polski urzędowy wykaz ras agresywnych wskazuje, że do ras groźnych zaliczamy: pitbulle, buldogi amerykańskie, rotwailery, owczarki kaukaskie oraz kilka innych ras. Aby posiadać takiego psa lub prowadzić ich hodowlę, należy mieć zezwolenie od odpowiedniego organu gminy, który zajmuje się wydawaniem takich zezwoleń. Psy tych ras muszą bezwarunkowo być wyprowadzane na spacer na smyczy i w kagańcach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Wychowywanie tych ras wymaga o wiele więcej wysiłku, niż przy innych. Psy, którym nie zapewni się odpowiedniej ilości ruchu oraz nie nauczy się hierarchii panującej w domu, mogą wykazywać zachowania agresywne. 

 

uploaded

Pies Johny'ego. źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]  

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News