Jakim cudem na to pozwolono?! Przywódca ISIS JEST W EUROPIE z mnóstwem ludzi i planuje...

Jakim cudem na to pozwolono?! Przywódca ISIS JEST W EUROPIE z mnóstwem ludzi i planuje... Źródło:

Zdaniem włoskiej gazety L'Espresso, do Europy przybył jeden z przywódców Państwa Islamskiego. Terrorysta sprowadził ze sobą mnóstwo ludzi i ma plany zamachów.

Według L'Espresso na Stary Kontynent udało się dotrzeć Lavdrimowi Muhaxheriemu. To jeden z wysokich rangą liderów Państwa Islamskiego. Zanany również jako Abu Abdullah al Kosova, był odpowiedzialny m. in. za rekrutowanie ekstremistów z rejonów Albanii.

W 2012 roku Lavdrim Muhaxheri uciekł do Syrii. Jakim cudem teraz udało mu się wrócić do Kosowa? Nie wiadomo, jednak nie jest to przypadkowy cżłowiek. Zanim oficjalnie stał się terrorystą, Muhaxheri pracował dla organizacji takich jak Kosovo Force czy... NATO! Nie ulega więc wątpliwości, że może mieć swoje sposoby niedostępne dla zwykłych obywateli.

Jak twierdzą dziennikarz L'Espresso, terrorysta ma na starym kontynencie około 400 podległych sobie ludzi. Jeśli wierzyć ich źródłom, przygotowuje obecnie ataki terrorystyczne na ludność cywilną ale i instytucje państwowe oraz międzynarodowe.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News