22-latek zgłosił się do lekarzy z "męskim problemem". Kiedy dowiedzieli się, ile rzeczy muszą wyciągnąć z jego przyrodzenia, szeroko otworzyli oczy

22-latek zgłosił się do lekarzy z "męskim problemem". Kiedy dowiedzieli się, ile rzeczy muszą wyciągnąć z jego przyrodzenia, szeroko otworzyli oczy Źródło: youtube.com/RektoskopyBOBTS

Przyrodzenie mężczyzny było bliskie amputacji. 22-latek zgłosił się do lekarza z nietypowym problemem. Kiedy pracownicy szpitala dowiedzieli się o dziwnej, seksualnej fiksacji mężczyzny i o tym, ile rzeczy włożył do swojego penisa, załamali ręce.

Przyrodzenie mężczyzny było zagrożone obcięciem. Jeden z 22-letnich pacjentów zgłosił się do lekarza z nietypowym problemem ze swoim penisem. Mężczyzna, który był dość mocnym fetyszystą BDSM przez lata wbijał w swojego członka pincety. Po czterech latach zdecydował się zgłosić do lekarzy, ponieważ zaczął mieć problemy z oddawaniem moczu i czynnościami seksualnymi. Kiedy specjaliści zrobili mu prześwietlenie, wprost nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Przyrodzenie bolało, swędziało i krwawiło. 22-letni fetyszysta poszedł do lekarza

Opisywana sprawa miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Do jednego z zakładów ginekologicznych zgłosił się 22-letni mężczyzna, którego fetyszem seksualnym było okaleczenie i BDSM. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że sam stworzył wielkie zagrożenie dla swojego życia. Okazało się bowiem, że jednym z zamiłowań Amerykanina było wkładanie sobie pincet prosto w członka.

Gdy mężczyzna przyszedł do lekarza, medycy z początku traktowali to jako żart. Dopiero gdy zdecydowali się na prześwietlenie, prawda wyszła na jaw, a sam mężczyzna poddał się bolesnej operacji wyciągania przedmiotów ze swojego członka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze są w szoku. To cud, że mężczyzna żyje

Młody Amerykanin jest uważany w Stanach Zjednoczonych za prawdziwy, medyczny ewenement. Rzadko zdarza się, aby przedmioty tak długo umieszczone w ciele nie dawały o sobie znać. Według lekarzy fetyszysta mógł się wykrwawić, a przedmioty w jego członku mogły doprowadzić do zakażenia i pojawienia się rozmaitych chorób.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Sam mężczyzna nie potrzebował jednak nawet amputacji i odmówił obserwacji psychiatrycznej zasugerowanej przez jednego z lekarzy przeprowadzających operację usunięcia pincet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Została zgwałcona przez brata, gdy miała 14 lat. Ostateczny cios wymierzyli jej jednak rodzice
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News