Meghan Markle jest na ustach wszystkich. Już w sobotę ma odbyć się ceremonia zaślubin księcia Harrego z amerykańską aktorką. Jednak tuż przed ślubem wyszły na jaw szokujące informacje. Przyrodnia siostra narzeczonej księcia wyznała całą prawdę. Nikt się tego nie spodziewał.

Afera, która wybuchnęła tuż przed ślubem poruszyła rodzinę królewską. Nikt nie spodziewał się takiej podłości ze strony rodziny Meghan Markle. To co powiedziała jej siostra jest bardzo szokujące.

Jak wynika z najnowszych informacji, duża część rodziny Markle nie została zaproszona na ślub. Okazało się, że nie potrafili pokazać klasy. Rodzina narzeczonej Harrego zaczęła wykorzystywać jej sławę, kiedy tylko okazało się, że ta ma poślubić księcia.

Meghan Markle nie ma łatwo z rodziną

Jej brat napisał nawet dwa listy otwarte do księcia Harrego, w których opisuje, jak złym człowiekiem jest Markle i odradzał mu ożenku. Później wystosował oświadczenie, w którym upomniał się o swoje zaproszenie.

Siostra Markle, Samantha, także nie pozostała jej dłużna. Wystąpiła w wielu stacjach telewizyjnych. Za każde wejście na wizje otrzymywała pieniądze. Sława siostry przyniosła jej spory zysk. Jednak to jej nie wystarczało.

Kobieta postanowiła pójść o krok dalej. Podobno zaczęła pisać książkę, w której ujawni wszystkie szokujące sekrety z życia wybranki księcia. Po wielu wywiadach Meghan Markle poprosiła przyrodnią siostrę, by ta przestała się wypowiadać w mediach i ujawniać tajemnice życia prywatnego. Niestety, to jeszcze bardziej nakręciło kobietę.

Ona nie ma do tego prawa! Nie będzie mi mówiła czego mam nie mówić – podsumowała siostra Meghan.

Co więcej, podkreśliła, że nie jest w Wielkiej Brytanii, lecz w Stanach Zjednoczonych, gdzie każdy ma prawo do wolności wypowiedzi. Internauci nie pozostawili jednak na niej suchej nitki. Pisali, że Samantha sama wierzy, że jest celebrytką. Podkreślali też, że kobieta jest ewidentnie zgorzkniała.

Samantha Markle bardzo chce uczestniczyć w królewskim ślubie, jednocześnie nie ma zamiaru przestać ubliżać młodym. Ojciec Markle nie zachowuje się lepiej. Wyszło na jaw, że brał pieniądze za ustawkę z paparazzi. To bardzo smutne dla Meghan, która już za kilka dni ma przeżyć najpiękniejszy dzień w swoim życiu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chora Irena Santor we wzruszających słowach. Mówiła o swojej śmierci
  2. Wyciekła tajemnicza instrukcja dla gości królewskiego ślubu. Wiemy więcej niż powinniśmy
  3. Syn słynnego muzyka ciężko chory. Ojciec nie chce go znać: „Złe i popie*dolone dziecko”

Szydło płynie, a internauci trzymają się za brzuchy ze śmiechu... [MEMY]


Tak żyją polskie księżniczki i książęta [ZDJĘCIA]