Brytyjskie media przypominają słowa Ariany Grande. Chciała, żeby umarli

Brytyjskie media przypominają słowa Ariany Grande. Chciała, żeby umarli Źródło:

Wczoraj w Manchesterze doszło do przerażającej masakry, która miała miejsce tuż po koncercie Ariany Grande. Teraz media przypominają jedną z wypowiedzi artystki, która w obliczu wczorajszych wydarzeń jest co najmniej nie na miejscu.

Masakra w Manchesterze pochłonęła życie 19 osób i naraziła zdrowie 50 innych. To już nie są medialne spekulacje, a oficjalne dane potwierdzone przez policję. Te same służby poinformowały również, że nie ma mowy o wypadku – wczorajsze wydarzenia to efekt zaplanowanej akcji terrorystycznej.

 Zamachowcy wykazali się szczególnym okrucieństwem. Na cel wybrali bowiem uczestników koncertu Ariany Grande, a tej słuchają niemal wyłącznie dzieci.
Teraz media przypominają, że w 2014 roku Ariana Grande zszokowała muzyczny świat wypowiedzią, w której życzyła swoim fanom śmierci.
- Mam nadzieję, że wszyscy kurwa umrą - cytują Grande brytyjskie media.
Oczywiście sugestie jakoby sama Grande miała coś wspólnego z zamachem są absurdalne. To będzie jednak z pewnością poważna lekcja dla młodej piosenkarki, aby w przyszłości bardziej zważać na słowa. źródło: Daily Mail
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News