Bohaterka "Przyjaciółek" wygra walkę z ciężką chorobą! Czekają ją nowe problemy

Bohaterka "Przyjaciółek" wygra walkę z ciężką chorobą! Czekają ją nowe problemy Źródło: screen/youtube/Zuza i Jerzy

"Przyjaciółki" po raz kolejny zaskakują swoich widzów. Serial znany jest z licznych zwrotów akcji i niezwykle zagmatwanych losów głównych bohaterek, teraz jednak dojdzie do absolutnego przełomu. Uwielbiana postać wygra walkę z ciężką chorobą, jednak nie będzie to koniec jej dramatu. Czekają ją nowe, osobiste problemy. 

"Przyjaciółki" to jedna ze sztandarowych produkcji telewizji Polsat, która od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie widzów. Skomplikowane losy tytułowych bohaterek z zapartym tchem śledzą miliony, tak poruszającego dramatu, jaki ma wyjść teraz, nie było jednak już dawno. W najbliższych odcinkach czeka nas potężna niespodzianka - uwielbiana gwiazda ostatecznie wygra ze śmiertelną chorobą, jednak to nie koniec jej dramatu. Okazuje się, że na bohaterkę serialu "Przyjaciółki" czekają zupełnie nowe, osobiste problemy, których z pewnością nie spodziewał się nikt.

Zuza z serialu "Przyjaciółki" pokonała walkę z rakiem

Nadchodzący 13. sezon telenoweli zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Już w wiosennej ramówce czekają nas kolejne mrożące krew w żyłach sytuacje, liczne zwroty akcji i rozwiązania sytuacji, którymi przez przerwę w emisji twórcy doprowadzili widzów do szału. Jak się okazuje, życie bohaterek pełne będzie zmian - Inga osiągnie swój cel, schudnie i w końcu cieszyć się będzie wyjątkowym powodzeniem u mężczyzn. Anką wstrząśnie wyznanie jej męża, który przyzna się, że pokochał inną kobietę, a Patrycja podejmie decyzję o zaopiekowaniu się dzieckiem Wiki. Największe wyzwanie czeka jednak uwielbianą przez widzów Zuzę, w którą wciela się Anita Sokołowska. Kobieta po ogromnym załamaniu, długiej walce z chorobą oraz poddaniu się eksperymentalnej terapii pokona śmiertelną chorobę. Wszystko będzie zapowiadało się idealnie, szybko jednak okaże się, że to niestety nie koniec jej życiowych problemów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec problemów biednej kobiety

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" nie zdąży się jeszcze otrząsnąć po pokonaniu raka, a już będzie musiała po raz kolejny wykazać się ogromną siłą charakteru oraz wytrwałością i odwagą. Do ekipy serialu dołącza bowiem Tamara Archiuch, która okaże wielkim zagrożeniem dla głównej bohaterki. Kobiety będą między sobą konkurować o serce Janka, który nie do końca będzie w stanie opierać się wdziękom nowej postaci. Co prawda nic jeszcze nie jest pewne, ale jeśli mężczyzna da się ponieść emocjom, może doprowadzić do rozpadu swojego małżeństwa. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Robert Kubica: Ręce sportowca nie wyglądają już jak dawniej
  2. Paweł Domagała i Margaret razem zrobili to dla fanów. Wszyscy byli zachwyceni
  3. Doda ogłosiła szczegóły wyjątkowego koncertu! To już oficjalne
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News