Przyjaciółki
Youtube/Polsat
Malwina Kossela - 7 Marca 2019

Przyjaciółki odpalają prawdziwą petardę! Noc poślubna skończy się na komisariacie

Przyjaciółki to jeden z bardziej lubianych seriali Polsatu. Twórcy dbają o to, by widzowie nie znudzili się prezentowanymi przez nich wątkami i wymyślają coraz to nowe, często bardzo nietypowe przygody. Tym razem jedna z bohaterek przeżyje niespodziewane chwile podczas swojej nocy poślubnej. Skończy się ona bowiem na... komisariacie!

Przyjaciółki to serial, który już dawno zapewnił sobie stałe grono widzów i ciągle przyciąga przed telewizory nowe osoby. Tym razem scenarzyści odpalą prawdziwą petardę! Noc poślubna jednej z głównych bohaterek zakończy się na komisariacie. Tego jeszcze nie było, prawdopodobnie wszyscy wierni fani serialu nie mogą się doczekać emisji tego odcinka.

Franciszek Pieczka stracił słuchNajlepszy aktor Ranczo jest strasznie schorowany. Płakać się chceCzytaj dalej

Przyjaciółki odpalają petardę - noc poślubna na komisariacie!

W życiu Zuzy wiele się ostatnio działo. Bardzo poważnie chorowała i znalazła się niemalże na łożu śmierci, a jednocześnie wzięła ślub i rozpoczęła nową drogę życia. Gdy trochę się u niej wszystko uspokoiło, wyjeżdża z ukochanym na spóźnioną podróż poślubną. Stęskniony za najdroższą kobietą jego życia Marek, który musiał znieść półroczną rozłąkę, nie może się tego momentu doczekać.

Niestety, upojne chwile w przytulnym, uroczym hotelu nie skończą się tak, jak oboje to sobie wyobrażali. Noc znajdzie finał na... komisariacie! Twórcy chcą nas trzymać w napięciu i o tym, dlaczego sprawy zajdą tak daleko i co sprawi, że Zuza i Marek zamiast sam na sam - spędzą tę noc z policjantami, dowiemy się dopiero po emisji tego odcinka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

PrzyjaciółkiGwiazdy "Przyjaciółek" pokazały, jak mieszkają. Jest czego zazdrościć, 6. zdjęcie zawstydzi nawet SzelągowskąCzytaj dalej

Niemniej, nie tylko u Zuzy będzie bardzo ciekawie. Warta uwagi jest również Inga, która powiedziała sobie otwarcie, że nie zamierza czekać bezczynnie na to, aż w jej życiu pojawi się jakaś wielka miłość. Coraz głębiej pogrąży się ona w świecie randek. Czy zdecyduje się na układ "friends with benefits"? Mniej optymistycznie będzie u Patrycji i Anki. Ta pierwsza czuje się osaczona, ponieważ bezustannie otrzymuje telefony z nieznanego numeru. Czyżby serial chciał podjąć trudny temat stalkingu? Anka zaś nie może pogodzić się z wyznaniem męża, na temat tego, że zakochał się on w innej kobiecie. Najbliższy czas może być dla niej szczególnie trudny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc, kim jest
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Właśnie ujawniono. Nie uwierzycie, ile zarabiała Agata Duda przed objęciem funkcji pierwszej damy
  4. Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni zrobić ws. pedofilii w Kościele
  5. Bez Janowskiego "Jaka to melodia" upadła na dno. Dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości

PolsatGwiazdy Polsatu jeżdżą świetnymi autami. Opadną Wam szczęki!Czytaj dalej

Źródło: Telemagazyn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News