Joanna Liszowska wyjawiła całą prawdę o rozwodzie
Instagram/joannaliszowskaofficial
Dominik Kwaśnik - 27 Maja 2019

Joanna Liszowska wyjawiła porażającą prawdę o rozwodzie. Jej oświadczenie powala, podała konkretną datę

"Przyjaciółki" przyniosły Joannie Liszowskiej ogromną popularność. Fani interesują się jej życiem prywatnym, dlatego niepokoiły ich plotki o rozwodzie aktorki. Ich ulubienica zdecydowała się przerwać milczenie.

"Przyjaciółki", emitowany od 2012 roku serialowy hit Polsatu, bardzo mocno wpłynął na popularność Joanny Liszowskiej, która wciela się tam w jedną z głównych bohaterek. Oczywiście filmografia aktorki jest bardzo bogata, jednak to właśnie rolę Patrycji Kochan można obecnie uznać za jej ikoniczną kreację.

Coraz większe zainteresowanie budziło życie prywatne aktorki. W ostatnim czasie fanów zaniepokoiły doniesienia o problemach w jej życiu osobistym. Miało chodzić o problemy w małżeństwie. Teraz aktorka przerwała milczenie i za pośrednictwem Instagrama wyznała prawdę.

Przed wyborami obiecywali wielkie podwyżki emerytur. Wiadomo, ile naprawdę wzrośnie pensja seniorów i kiedyPrzed wyborami obiecywali wielkie podwyżki emerytur. Wiadomo, ile naprawdę wzrośnie pensja seniorów i kiedyCzytaj dalej

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" wzięła rozwód. Oświadczenie na Instagramie

Joanna Liszowska w 2010 roku wyszła za mąż za Szweda, Olę Sarneke. Para wzięła ślub już po roku znajomości. Z początku małżeństwo wyglądało na udane. Rodzina była w posiadaniu dwóch domów: w Polsce i Szwecji. Na świat przyszły dwie córki, Emma i Stella. Wkrótce jednak pojawiły się pogłoski, że parze przestało się układać. Media zaczęły domniemywać, że aktorka i szwedzki biznesmen są w trakcie rozwodu. Pojawiały się informacje, z których wynikało, że został już złożony pozew rozwodowy i rozprawa miała być nieunikniona.

Joanna Liszowska uznała najwyraźniej, że nie ma co ciągnąć plotek i trzymać fanów w niepewności. Postanowiła wyjaśnić sprawę. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie napisała krótkie oświadczenie, w którym potwierdziła, że jej małżeństwo dobiegło końca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaKim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej? Nieznane fakty z życia b. żony Artura BorucaCzytaj dalej

- Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy - napisała w poście.

Okazuje się więc, że do rozwodu doszło już dawno temu, a aktorka skutecznie ukrywała ten fakt przed opinią publiczną. Przebieg rozwodu nie musiał być skomplikowany. Liszowska podpisała przed ślubem intercyzę, ustalono więc wysokość alimentów. Mówi się, że ojciec dzieci założył też dla córek specjalny fundusz powierniczy, którym zarządzać ma właśnie aktorka. Liszowska ma otrzymać także jednorazową kwotę, będącą "odszkodowaniem za straty moralne".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  2. Marta Kaczyńska ujawniła PRAWDĘ o swojej matce. Tak szczera jeszcze nigdy nie był! Będziecie zbierać szczęki z podłogi
  3. Zdębiejecie. Katarzyna Dowbor o stosunkach płciowych, mówi czego nauczyli ją na studiach
  4. Szokujący wpis Michała Szpaka. "Zdzira brudna od piątku"
  5. Przed wyborami obiecywali wielkie podwyżki emerytur. Wiadomo, ile naprawdę wzrośnie pensja seniorów i kiedy

PrzepowiednieOjciec Pio miał przerażającą wizję o III wś. 7 najbardziej przerażających przepowiedniCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News