„Przyjaciółki” są jednym z flagowych seriali Polsatu. Fani obrazu masowo zasiadają przed małym ekranem, aby śledzić losy czterech kobiet. Wygląda na to, że program dostarczy widzom wielu emocji. Anka, Inga, Patrycja i Zuza muszą się zmierzyć z kolejnym dramatycznym problemem.

Przyjaciółki” goszczą na antenie Polsatu od 2012 roku. To za sprawą rozpoznawalnych aktorek, które biorą udział w produkcji stał się niezwykle popularny. Fani na bieżąco śledzą losy czterech kobiet z Warszawy, które zawsze mogą na siebie liczyć. Czy ciąża bohaterki serialu jest zagrożona?

„Przyjaciółki” Polsatu zszokują fanów. Co się wydarzy w najbliższym odcinku?

Wika, której rolę odgrywa Roma Gąsiorowska, spróbuje pogodzić się z Patrycją. Zapłakana przyjdzie do jej salonu. Niestety okaże się, że od kilku dni kobieta nie czuje się najlepiej. Męczą ją potężne skurcze. Ciężarną natychmiast odwiozą do szpitala, a tam kobieta dowie się, że… powinna dużo odpoczywać. Na jaw wyjdą fakty dotyczące trybu życia przyszłej mamy.

Patrycja będzie musiała zrezygnować z romantycznej kolacji z Tadkiem i zająć się Wiką. Mężczyzna zrozumie sytuację i nie będzie nalegał. Ojcem dziecka jest Kuba (w tej roli Wojciech Mecwaldowski), który nie dowie się o sytuacji. Nie wiadomo jednak, czy para wspólnie będzie wychowywać dziecko.

„Przyjaciółki” od zawsze

Poznały się w liceum i swoją znajomość kontynuują do dziś. Cztery kobiety po trzydziestce natychmiast podbiły serca telewidzów w całej Polsce. Fakt, że główne role odgrywane są przez czołowe polskie aktorki dodatkowo dodaje serialowi popularność.

W głównych rolach oglądać możemy Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stużyńską. Prywatnie, kobiety darzą się ogromną sympatią i wspierają się na planie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Niedawno pojawiła się informacja o tym, że ogrywająca rolę Ingi – Socha nie wróci na plan. Entuzjaści serialu natychmiast spekulowali, co mogło być przyczyną takiej decyzji. Producenci uspokoili telewidzów, sugerując, że Socha nie wróci na plan… do momentu aż zakończy się jej urlop macierzyński. Piękna aktorka na początku września została po raz trzeci mamą.

Emisja następnego odcinka już w najbliższy czwartek o godzinie 21:10. Już niedługo okaże się, jaki plan na rolę Wiki mieli scenarzyści.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To ją zabija! Gwiazda Polsatu odmawia pomocy, fani są przerażeni
  2. Gwiazdor kultowego serialu Polsatu chciał się zabić. Przeżył koszmar
  3. Gwiazdor TVN ujawnia kulisy swojego przejścia do Polsatu. Zaskakujące słowa

Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

Oglądasz Polsat?

Loading ... Loading ...
ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl