TVP
instagram.com/dereszowska/
Klaudia Bochenek - 14 Stycznia 2020

Niewyobrażalny dramat gwiazdy seriali Polsatu i TVP. Choroba zabrała jej najbliższą osobę

Gwiazda serialu Przyjaciółki opowiedziała o osobistym dramacie. Praktycznie nieuleczalna i trudna w początkowym stadium do wykrycia choroba zabrała jej najbliższą osobę. Teraz ostrzega innych.

Wzięta aktorka, znana między innymi z serialu Przyjaciółki, postanowiła podzielić się tym, czego doświadczyła w życiu. Było to dla niej bardzo trudne, jednak pomyślała, ilu osobom może pomóc swoim wyznaniem. Zaangażowała się w ważną akcję.

Gwiazda TVP opowiedziała o tym, co stało się z jej mamą.

Aktorka znana z takich produkcji jak Przyjaciółki, Barwy szczęścia, Echo serca czy też Prawo Agaty od pewnego czasu intensywnie angażuje się w akcje społeczne. Anna Dereszowska nie na darmo wykorzystuje swój wizerunek, aby przestrzegać inne kobiety.

- Moja mama zmarła na raka jajnika. To paradoks, że była lekarzem i się nie badała, bo myślała, że jej to nie dotyczy - opowiadała zdruzgotana Anna Dereszowska.

Krzysztof Jackowski wizjaPodczas transmisji na żywo Jackowski nagle miał wizję. Łapał się za głowę, mówił straszne rzeczy i machał rękomaCzytaj dalej

Niedawno aktorka dołączyła do akcji "Diagnostyka jajnika". W działania zaangażowały się też takie gwiazdy jak Krystian i Maria Wieczorek, Anna Korcz z córką Anną, a nawet sama Magda Gessler. Anna Dereszowska chce przekonać kobiety, żeby nie bały się regularnych badań i jeśli nie chcą tego zrobić dla siebie, to niech chociaż pomyślą o innych - bliscy nie chcieliby, aby w razie wykrycia nowotworu odeszły przedwcześnie.

"Warto o siebie zawalczyć" - aktorka apeluje do kobiet

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaRodzina przywiązała psa do zlewu i się wyprowadziła. Powód nie mieści się w głowieCzytaj dalej

- Rak jajnika to temat bardzo mi bliski. Moja mama 30 lat temu zmarła na raka jajnika. Mimo że sama była lekarzem, a tata ginekologiem, rzadko się badała, dlatego chorobę wykryto u niej bardzo późno. Gdy trafiła na onkologię, rak był już zbyt zaawansowany, żeby z nim wygrać - mówi ze smutkiem aktorka.

Dzisiaj grzeje:

1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Ważne jest dla niej to, aby jej córka Lenka, mimo że ma dopiero 12, była świadoma zagrożeń i kobiecych chorób. Chce, aby nie bała się ginekologa i regularnie badała swoje zdrowie - nie tylko wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

- Jeśli możemy żyć dłużej, nawet nie dla siebie, ale dla naszych dzieci i najbliższych to warto o siebie zawalczyć - apeluje gwiazda TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

Domowe trikiPrzenigdy nie wyrzucaj papierowych opakowań po jajkach. Można je wykorzystać w fenomenalny sposóbCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News