Fani mogą dostać zawału. Wielkie zmiany w
Mikołaj Pilecki - 3 Grudnia 2018

Fani mogą dostać zawału. Wielkie zmiany w "Przyjaciółkach"

"Przyjaciółki" to historia czterech kobiet, które były bardzo blisko siebie w liceum, ale kontakt między nimi urwał się, gdy ukończyły szkołę. Kolejne klasowe spotkanie pozwoliło odnowić im dawne więzi i od tamtej pory zacieśniają je coraz bardziej. Serial przez sześć lat zdobył ogromną popularność.

"Przyjaciółki" pojawiły się na pasmach Telewizji Polsat 6 września 2012 roku. Błyskawicznie odniosły sukces i ogromną rzeszę oddanych widzów. Losy czterech zaprzyjaźnionych warszawianek doczekały się aż 12 sezonów i 146 odcinków. Stacja nie zamierza jednak na tym poprzestać i już rozpoczęto prace na 13. sezonem hitowej produkcji. Już dziś wiadomo także, że fanów serialu czekają naprawdę spore emocje i dramatyczny i miłosny zwrot akcji. Szukające szczęścia i samych siebie kobiety będą musiały zmierzyć się z narastającym napięciem w związku jednej z nich. Zdrada męża prawdopodobnie nie zakończy się najlepiej pomimo powierzchownego wybaczenia win z jego strony.

"Przyjaciółki": nagły zwrot akcji. Fani mogą dostać zawału

W ostatnim odcinku 12. serii, który wyemitowano 22 listopada Paweł i Anka wrócili do siebie. Mężczyzna nie wiedział jednak, że został zdradzony przez żonę, która oddała się swojemu szefowi. Teraz wśród miłośników produkcji trwają gorące spekulacje na temat tego, jaki będzie finał tej matrymonialnej afery. Wiele osób uważa, że dobrze dla fabuły i sprawiedliwie byłoby, gdyby Paweł odpłacił się niewiernej małżonce współżyciem z atrakcyjną kobietą. Oliwy do ognia dolała zamieszczona na Instagramie przez odtwórcę jego roli Bartka Kasprzykowskiego fotografia z planu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
Widać na niej dwie kobiety, z czego jedna ma na sobie seksowny szlafrok i najprawdopodobniej mało co pod nim. Może to wskazywać na gorący wątek łóżkowy, w który Paweł będzie zamieszany. Wskazuje na to także opis zdjęcia. - Życie Pawła S. wciąż ciekawe jessss - pisze aktor.

Tajemnicza postać w nowym sezonie

Seksowną blondynką w tle jest aktorka Urszula Grabowska. Gwiazda kojarzona jest z rolą Patrycji Sambor w "Na dobre i na złe" oraz Marty Sajno w "Na krawędzi". Czyżby teraz miała namieszać w życiu skonfliktowanego małżeństwa? Czy Ania (Magdalena Stużyńska) posmakuje własnej broni? To wszystko okaże się w 13. sezonie "Przyjaciółek". Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego, a dokładnie na czwartek 7 marca.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani M jak miłość nie dowierzają. Bracia Mroczek mogli nie pojawić się w serialu
  2. To już przesada. Gwiazda TVP pozuje z martwym zwierzęciem
  3. Nie mieli litości dla gwiazdy TVN. Lincz, to mało powiedziane
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
ZAMIANA
główne"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latachCzytaj dalej
źródło: superseriale.se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News