Bohaterka "Przyjaciółek" napadnięta i zgwałcona przez brata swojego partnera. Niewyobrażalny koszmar

Bohaterka "Przyjaciółek" napadnięta i zgwałcona przez brata swojego partnera. Niewyobrażalny koszmar Źródło: Screen/ Facebook/ Przyjaciółki

"Przyjaciółki" wracają po wakacyjnej przerwie. Już od początku widać, że scenarzyści nie cierpieli na brak weny. Ofiarą ich twórczości stała się jedna z bohaterek, której twórcy już na początku przygotowali trudny los.

Serial "Przyjaciółki" wrócił na antenę Polsatu 5 września. Początek 14. sezonu pokazuje, że scenarzyści nie próżnowali - zadbali o odpowiednią dawkę dramatu i emocji już na starcie nowej serii. Widzowie, którzy zasiądą przed telewizorami, na pewno szczególnie mocno przeżywać będą wątek jednej z bohaterek. Scenarzyści przygotowali szczególnie ciężki los.

"Przyjaciółki" pełne dramatu. Serial wraca po przerwie

Odcinek 164 serialu zapowiada się szczególnie dramatycznie. W tym epizodzie zobaczymy scenę napadu Igora, w którego wciela się Stefan Pawłowski na Zuzę, graną oczywiście przez Anitę Sokołowską. Jak się okazuje, brat Janka (w tej roli Marek Bukowski) nie jest dobrym człowiekiem.

Partner Zuzy już dawno twierdził, że jego brat nie to zły człowiek, nieprzypadkowo jest wyrzutkiem rodziny. Teraz okaże się, że jest również bardzo niebezpieczny. Odrobina sympatii, jaką Zuza okaże Igorowi, będzie drogo kosztować.

Zuza daje się zmanipulować. Tragiczne konsekwencje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już na początku nowego sezonu widzowie zobaczą kilka scen, w których Zuza kłóci się z Jankiem o jego stosunek do brata. Nie tylko mężczyzna będzie ją ostrzegał przed Jankiem - także jej matka wyczuje kłopoty. Bohaterka okaże jednak dobre serce - Igor wydaje się niesprawiedliwie traktowany, a w dodatku przekonuje, że jest biedny i nie ma gdzie mieszkać. 

Zuza da się Igorowi przekonać i zaprosi go pod swój dach. Nie powie o tym jednak swojemu partnerowi. Manipulacje Igora doprowadzą więc bohaterkę do kłamstw. Szybko okaże się, że za dobre serce i szczere intencje przyjdzie jej drogo zapłacić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Scenarzyści nie oszczędzają swojej bohaterki. Do dramatycznej sytuacji dojdzie w 164 odcinku serialu "Przyjaciółki". Podczas wspólnego wieczora przy winie Igor zaatakuje Zuzę i będzie próbował ją zgwałcić. Czy bohaterce uda się obronić przed brutalnym napastnikiem? O tym widzowie muszą się przekonać sami. Serial "Przyjaciółki" emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o 21:10.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

Źródło: Super Express

Następny artykuł