Bułgarska wieszczka, która przepowiedziała atak 11 września i powstanie kalifatu, ma nienajlepsze wiadomości dla świata. Problem polega na tym, że do tej pory sprawdziło się prawie 85% jej przepowiedni.

Baba Vanga jest znana jako Nostradamus z Bałkan. Wieszczka umarła w 1996 roku i pozostawiła po sobie setki przepowiedni. Kobieta już w latach 50. mówiła o tym, że świat czeka globalne ocieplenie. Wywróżyła także tsunami w 2004 roku. Tuż przed śmiercią ostrzegała przed atakiem na World Trade Center mówiąc o ” arabskiej braci”, która zaatakuje przy pomocy „dwóch stalowych ptaków”.

Baba Vanga miała także prorokować, że w 2016 roku Europa zostanie zalana muzułmańskimi ekstremistami. Podkreślała przy tym, iż islamiści użyją broni chemicznej.

Donald Trump może mieć poważne obawy, jeżeli jedna z ostatnich przepowiedni bałkańskiej wieszczki się sprawdzi. Mianowicie kobieta przewidziała wybranie Afroamerykanina na 44. prezydenta, jednak jest pewien haczyk. Według niej Obama był ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych. Czy to oznacza, że nowy prezydent Stanów Zjednoczonych zostanie zamordowany? Niczego nie można być pewnym, w końcu w 15% Baba Vanga się myliła.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło:unilad.co.uk

...

Zobacz również