Mówi się, że dostęp do internetu uczynił ludzi ekshibicjonistami. Zazwyczaj jednak w mediach społecznościowych dzielimy się wyselekcjonowanymi skrawkami naszej intymności. Tymi, które pokazują nas w dobrym świetle. Nowa moda w internecie zaczyna odwracać ten trend.

#przerywamymilczenie – pod tym tagiem na Twitterze znajdziemy nawet najintymniejsze wyznania Polaków. W większości piszą oni o rzeczach, których nikt by się po nich nie spodziewał. Odkrywają przed resztą internautów swoje słabości i lęki.

– Boje się jeść fast foody bo mam wrażenie że wszyscy się patrzą i mówią „boże nie dość że gruba to jeszcze je” – napisała jedna z internautek.

Od dwóch lat jestem czysty od narkotyków i przestałem nałogowo pić. Jestem żywym przykładem, że z tego można wyjść – przyznał inny internauta.

Tag #przerywamymilczenie zdobywa coraz większą popularność na polskim Twitterze. Warto przejrzeć część oznaczonych nim wpisów i uświadomić sobie, z jakimi problemami zmagają się niektórzy ludzie. Mogą one zachęcić do napisania własnego wyznania.

...

Zobacz również