Tę gwiazdę poznał cały świat. Ponętna, młoda i seksowna występowała w szeregu produkcji komediowych, które oglądali widzowie na całym świecie. Choć ostatnio jej aktywność na srebrnym ekranie znacznie zmalała, znów o niej głośno.

Wszystko przez stan zdrowia Tary Reid, bo o tę aktorkę chodzi. Kondycja 41-letniej gwiazdy takich produkcji jak „American Pie” czy „Wieczny Student” budzi spore wątpliwości. Zdjęcia, do których pozowała Reid, już niejednokrotnie wywoływały szok u jej fanów.

Walka z postępującym czasem

Nie wiadomo dokładnie, co dolega gwieździe, ale ostatnie jej zdjęcia budzą wątpliwości co do jej stanu zdrowia. Reid znacznie schudła, co widać gołym okiem. Już od kilku tygodni w mediach głośno jest o tym, że 41-latka miała popaść w anoreksję. Wszystko przez drakońską dietę, którą miała sobie narzucić.

Jak wskazują media, to pokłosie sesji zdjęć, które ukazały się w 2015 roku. Na tych paparazzi dokładnie uchwycili wszelkie niedoskonałości ciała Reid. Okazało się, że ta ma zmarszczki i problemy z cellulitem. Jej skóra straciła już dawno młodzieńczą sprężystość i pojawiły się fałdki. By z nimi walczyć, gwiazda miała mocno schudnąć. To jednak przyniosło opłakany efekt, a jej stan jest koszmarny.

źródło: agencja FORUM
źródło: agencja FORUM
źródło: agencja FORUM

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!


Zakład, że TEGO nie wiedziałeś o swoim kocie?!

...

Zobacz również