Przerażające wyznanie Dody! "Śmiałam się, gdy zabijałam"

Przerażające wyznanie Dody! "Śmiałam się, gdy zabijałam"

Doda zdecydowała się na szokujące wyznanie. To co powiedziała artystka zaszokuje jej fanów. "Śmiałam się, gdy zabijałam".

Dorocie Rabczewskiej popularność przyniósł udział w programie "Bar" i oczywiście kariera muzyczna. Wokalistka "Virgin" znana jest z takich hitów jak między innymi: 'Dżaga", czy "Kolejny raz".

Doda zagrała zabójczą kobietę

Teraz Doda zagrała rolę Miry w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego pt. "Pitbull. Ostatni pies." I to z tą rolą wiąże się kontrowersyjne wyznanie gwiazdy. Bohaterka grana przez artystkę miała "zabić delikwenta". Okazuje się jednak, że Rabczewska zachowywała się bardzo nietypowo podczas kręcenia tej sceny.

Piosenkarka śmieszkowała na planie

Doda nie mogła się bowiem powstrzymać od "śmieszkowania". Artystka stroiła sobie żarty z kolegi z planu, który musiał zagrać śmiertelnie poważną rolę. Postać grana przez aktora odniosła się wulgarnie do bohaterki, w którą wcieliła się Rabczewska, w związku z czym grana przez nią zabójcza Mira miała zabić granego przez aktora "delikwenta". - Nie zawsze, na planie było mnóstwo śmiesznych momentów. Pamiętam scenę, w której musiałam zabić jednego delikwenta, który wcześniej mi ubliżał, mówiąc na przykład „Ty locho piep...!”. A aktor ten jest przemiłą osobą i go uwielbiam. Nie mogłam wytrzymać ze śmiechu, gdy po słowie „akcja” miał mi to powiedzieć. Cały czas rozśmieszałam go i robiłam głupie miny, siedząc za biurkiem, a on musiał być bardzo groźny i mi to mówić, żeby można było go zabić. Niekoniecznie to się udawało, bo parskał śmiechem! - wyznała piosenkarka. Artystka zapytana o to, jaką kolejną rolę chciałaby zagrać po występie w "Pitbullu", Doda stwierdziła, że marzy jej się komedia - Na pewno komediową. Taką, żebym nie musiała się za dużo męczyć i wysilać. Żebym po prostu była sobą, bo to będzie mi sprawiało największą przyjemność - oznajmiła Rabczewska. Proponowane linki:  1. Rydzyk zachwycony, fanów zamurowało. Doda właśnie ogłosiła, że... 2. Doda totalnie pogrążona! Policja znalazła u niej skrzynię, a w niej... Źródło: Fakt.pl, wikipedia.pl Następny artykuł