Plaga przerażających klaunów przeniosła się ze Stanów Zjednoczonych i nawiedziła już Europę. Przestępcy są już niedaleko polskiej granicy. Niemiecka policja ostrzega przekonując, że żarty dawno się skończyły.

Creepy Clowns to przerażająca „moda”, która rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych. Mężczyźni przebrani za klauny zaczęli terroryzować ludność. Nie chodzi tylko o straszenie. Przestępcy wykorzystując trend atakują przechodniów i dzieci. Często bywają uzbrojeni w maczety, kije bejsbolowe, a nawet… piły mechaniczne. Dochodzi do rozbojów, kradzieży i przypadków molestowania.

Eksperci przekonują, że trend wykorzystują nie tylko „pospolici” przestępcy, ale również osoby niezrównoważone psychicznie. Ci bywają jeszcze bardziej niebezpieczni od kryminalistów motywowanych chęcią wzbogacenia się. Plaga szybko rozniosła się poza Stany Zjednoczone. Coraz więcej klaunów zaobserwowano w Kanadzie oraz Europie Zachodniej. Teraz przestępcy pojawiają się już niedaleko polskiej granicy z Niemcami.

– To już dawno nie są żarty – mówią niemieccy policjanci.

Apogeum plagi ma nastać w Halloween. Służby są przygotowane i deklarują, że nie będą stosować żadnej taryfy ulgowej, a każdy kto bierze udział w chorych „spektaklach” poniesie surowe konsekwencje.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

...

Zobacz również