Przepowiednie ojca Pio o końcu świata
Commons.Wikimedia/Zbigniew Kotyłło
Wiadomości Pikio - 17 Maja 2019

Przepowiednia ojca Pio się sprawdzi? Można mieć ciarki na plecach

Przepowiednie ojca Pio są powszechnie znane. Duchowny przedstawił między innymi przerażającą wizję końca świata. Jego słowa do dziś są wspominane i wywołują ciarki na plecach.

Przepowiednie ojca Pio są powszechnie znane w Kościele katolickim. Skromny kapucyn z Włoch dał się poznać jako doskonały spowiednik i święty kapłan. Według relacji świadków, na jego ciele pojawiały się stygmaty symbolizujące mękę Jezusa Chrystusa. Zdaniem wielu osób zakonnik miał nadprzyrodzone umiejętności i potrafił przepowiadać przyszłość.

Wierni Kościoła wierzą w prawdziwość jego słów ze względu na cuda, która czynił włoski zakonnik. Jako osoba żyjąca w XX wieku cieszy się większą wiarygodnością niż średniowieczni prorocy, którzy przepowiadali przyszłość. Niestety, jego wizje również nie napawają optymizmem. Najpopularniejsze z nich dotyczą końca świata.

Kasia CichopekKasia Cichopek bez makijażu wygląda jak inna osoba. Przez to zdjęcie oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Przepowiednie ojca Pio budzą przerażenie. Straszne wizje końca świata

Przepowiednie ojca Pio nie napawają optymizmem. Wizja końca świata, którą przedstawił włoski zakonnik, do dziś budzi lęk i przerażenie. Popularny święty Kościoła katolickiego w roku 1957 miał wizję, która dotyczyła kresu naszego świata. Według niego apokalipsa rozpocznie się od deszczu i gwałtownej burzy.

- Godzina mego przyjścia, czyli sądu dla jednej trzeciej ludności, jest bliska. (…) Przy tym przyjściu będzie jednak Boże miłosierdzie, a równocześnie twarda i straszna kara - miał powiedzieć Jezus Chrystus w wizji ojca Pio. Wiele wskazuje na to, że część ludzkości czeka surowa kara i grzeszni ludzie zostaną dotknięci przez bożą sprawiedliwość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

EurowizjaEurowizja nie dla Polaków? Nasza historia nie powalaCzytaj dalej

Ojciec Pio przepowiedział przyszłość Karola Wojtyły

Przepowiednie o końcu świata to tylko niektóre wizje ojca Pio. Zakonnik wypowiadał się również na temat II wojny światowej i kosmosu. Zdaniem kilku osób przepowiedział również, że Karol Wojtyła zostanie papieżem.

Charyzmatyczny zakonnik został kanonizowany w 2002 roku. Uroczystości kanonizacyjne przyciągnęły kilkaset tysięcy ludzi, którzy wierzyli w nadprzyrodzone zdolności ojca Pio. Oprócz przepowiadania przyszłości zakonnik potrafił także uzdrawiać chorych. To właśnie te zdolności zapewniły mu olbrzymią popularność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Tomasz SekielskiKim pierwotnie miał zostać Tomasz Sekielski? Jego początki były związane z Kościołem!Czytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News