Te przepowiednie spełniły się! Tragiczne wróżby mogą stać się faktem

Te przepowiednie spełniły się! Tragiczne wróżby mogą stać się faktem

Przepowiednie na 2019 rok wciąż budzą wiele kontrowersji. W przepowiadanie przyszłości zaangażowali się nie tylko polscy jasnowidze, jak Krzysztof Jackowski, ale i międzynarodowe sławy. Sprawdziliśmy tragiczne wróżby z przeszłości, które się spełniły i zmieniły bieg historii.

Przepowiednie na 2019 rok nie pozostawiają wątpliwości. Wróże przepowiadają konflikt na Bliskim Wschodzie, a także donoszą o licznych atakach terrorystycznych w Europie. Część z nich zdaje się być jedynie sumą wypadków. Chcemy przypomnieć historycznie trudne momenty, które stały się faktem, choć na początku były jedynie domysłami jasnowidzów i uczestników.

Jakie wróżby dla świata się sprawdziły? Przepowiednie na 2019 rok mogą stać się faktem

Po ataku terrorystycznym na World Trade Center powstało wiele publikacji, które mówiły nie tylko o okolicznościach zajścia, ale i o prywatnych dramatach, jakie miały miejsce wśród rodzin poległych. Wdowa po mężczyźnie, który znajdował się wewnątrz wieży przyznała, że w godzinie ataku dostała paraliżującego bólu głowy. To, w jej ocenie mogło zwiastować nadejście tragicznego dnia. Podobno mężczyzna, który tego dnia zginął od kilku tygodni zapowiadał, że nie widzi żadnej przyszłości po 11 września. Nie tylko jasnowidze czy ludzie, biorący udział w tragicznych wypadkach, doświadczają wizji. Na uwagę zasługuje publikacja książki - powieści Morgana Robertsona, który w 1898 roku napisał "Wrak Tytana". W niej opisał podróż ogromnego statku, który zatonął, a ludzie nie będą mogli się uratować. Będąc na wielkiej wodzie będą skazani na zagładę. 14 lat później zatonął Titanic. Pamiętacie tragiczną historię żony Romana Polańskiego? Sharon Tate, będąc w zaawanso popleczników. Ci napadli na dom reżysera, gdzie przebywała zarówno kobieta, jak i przyjaciele artysty. Wszyscy zostali zamordowani. Po latach wyszło na jaw, że piękna Sharon miała halucynacje, w których widziała swoje martwe ciało.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Być może to zbiegi okoliczności, być może bujna wyobraźnia autorów albo umiejętność dedukcji. Okazuje się, że niektóre z postaci z historii były w stanie przewidzieć przyszłość. Nie tylko jasnowidze mogą sobie pozwolić na publiczne wypowiadanie przeczuć. Doświadczenie pokazuje, że czasem warto posłuchać własnej intuicji. Jeśli chodzi o nastroje wokół wydarzeń nadchodzącego, przepowiednie na 2019 rok nie pozostawiają złudzeń: konflikty międzynarodowe zaostrzą się. Szczególnie narażone są kraje europejskie, które nawiedzane są przez liczne ataki terrorystyczne. Te mają się nasilić i spowodować ogólną panikę władz i społeczeństw. Według niektórych z zapowiedzi jasnowidzów, ma dojść do dużego konfliktu zbrojnego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krzysztof Jackowski: Co przewidział słynny jasnowidz? Sprawdzone przepowiednie
  2. Przeczuwał to. Ostatnie chwile Krzysztofa Komedy przed śmiercią
  3. Jackowski może się pakować! To JEJ przepowiednie sprawdzają się najczęściej
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News