Słynna jasnowidz miała wizję, gdzie jest Woźniak-Starak. Jej przepowiednia o tym, co się z nim teraz dzieje zdumiewa

Słynna jasnowidz miała wizję, gdzie jest Woźniak-Starak. Jej przepowiednia o tym, co się z nim teraz dzieje zdumiewa Źródło: youtube/jastrzabpost/

Przepowiednie dotyczące osób zaginionych w niektórych przypadkach mogą dać nadzieję dla rodziny, która właśnie straciła jednego ze swoich członków. Teraz znana jasnowidz podała dokładnie, gdzie znajduje się Piotr Woźniak-Starak. Warto jednak pamiętać, że to wciąż tylko przepowiednia i w żaden sposób nie traktować jej jako fakty czy coś prawdopodobnego.

Przepowiednie dotyczące osób zaginionych są publikowane przez jasnowidzów, którzy chcą pomóc w poszukiwaniach. Niestety niekiedy nie zakładają one najlepszego ze scenariuszy, ale zawsze może to stanowić pomoc dla służb, których praca przedłuża się o kolejne dni ciągłej pracy. Niewiele osób wierzy w pomóc jasnowidzów. Dotknięte dramatem rodziny w akcie desperacji często decydują się na skorzystanie z usług medium, jednak nie zawsze jest ona skuteczna. Wielu otwarcie twierdzi, że przepowiednie to najzwyklejsza bujda.

Właśnie zakończył się już czwarty dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka i według informacji przekazanych przez policję, ciała producenta filmowego nadal nie udało się odnaleźć, a sama akcja zostanie wznowiona w czwartek z samego rana. Mimo że poszukiwania trwają już tak długo, to niektóre osoby podejrzewają, że Woźniak-Starak, mógł przeżyć wypadek na jeziorze Kisajno. Pojawiają się nawet głosy, że policja ukrywa prawdziwe informacje dotyczące syna jednych z najbogatszych osób w naszym kraju. Teraz głos w tej sprawie zabrała znana jasnowidz.

Znana jasnowidz przekazał swoje przepowiednie

Maja Danielewicz jest jasnowidzem, który często angażuje się w głośne sprawy związane z zaginięciami różnych osób. Wcześniej na swoim blogu opublikowała między innymi przepowiednie dotyczące stanu Dawidka Żukowskiego i niestety nie miała dla nas wtedy najlepszych wieści. 

Również i tym razem postanowiła dodać swoje trzy grosze do akcji poszukiwawczej i jak sama przyznaje, udało jej się zlokalizować Piotra Woźniaka-Staraka. Co więcej, Danielewicz wskazała na mapie jego dokładne położenie i bynajmniej, nie chodzi o zwłoki producenta filmowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według jasnowidza, Woźniak-Starak jest nadal żywy i znajduje się na jednej z wysp zlokalizowanej w okolicach jeziora, po którym pływał motorówką. Zaznaczyła ją nawet na mapie. Na swoim blogu pisze, że widziała jego twarz, na której malował się ogromny smutek.

 - Patrzyłam na jego twarz, on był cały czas smutny, zamyślony, myślami gdzieś bardzo daleko, nie był szczęśliwy i nie chodzi tutaj o jego związek. Normalny chłopak z troskami wypisanymi na twarzy, taki typ człowieka "kameleona" - napisała Maja Danielewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2. Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanie

Ciężko uwierzyć, że zaginiony mógłby pozostawać niezauważony przez tyle czasu, kiedy przecież prace na jeziorze trwają od świtu do zmierzchu, a służby ratunkowe powoli tracą nadzieję na odnalezienie Piotra całego i zdrowego. Miejmy jednak nadzieję, że cała ta sytuacja zakończy się pomyślnie. Trzeba mieć jednak na uwadze, że przepowiednie jasnowidzów nie są faktami i mogą okazać się nietrafione. 

przepowiednie screen maja-danilewicz.blogspot.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny finał poszukiwań. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Władze zabrały głos
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Z żoną miał widzieć się kilka godzin przed tragedią. Ostatnie chwile życia Piotra Staraka
  4. Gessler podsumowała swoje wszystkie "Kuchenne Rewolucje". Określiła Polaków jednym przykrym słowem
  5. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News