Smutne doniesienia o Przemysławie Salecie i jego córce. Sytuacja nie wygląda najlepiej

Smutne doniesienia o Przemysławie Salecie i jego córce. Sytuacja nie wygląda najlepiej Źródło: .

Przemysław Saleta zasłynął nie tylko z siły na ringu, ale też z wielkiego serca i odwagi, jakie okazał, gdy postanowił oddać swojej chorej córce własną nerkę. Dziewczynka bardzo cierpiała i pilnie potrzebowała przeszczepu, a on był potencjalnym dawcą. Nie zawahał się ani chwili. Teraz jednak ich relacja wcale nie wygląda tak, jak można sobie wyobrażać.

Przemysław Saleta oddając nerkę córce udowodnił światu, że jest nie tylko wspaniałym kickboxerem, ale też świetnym ojcem. Wszyscy z zapartym tchem śledzili jego historię, zwłaszcza kiedy po ryzykownym zabiegu mężczyzna zapadł w śpiączkę.

Na szczęście nie doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu i wkrótce fani mieli okazję śledzić, jak wspólnie z córką przechodzą rekonwalescencję. Ostatnio Nicole udzieliła jednak wywiadu, w którym wyznała bolesną prawdę na temat swojego ojca. W rozmowie z mediami towarzyszyła jej mama, Ewa Pacuła.

Przemysław Saleta stracił kontakt z córką

- Czternaście lat temu to ja miałam być pierwszym dawcą nerki dla córki. Ale trzy dni przed planowaną operacją u Niki pojawiła się zaćma i przeszczep się nie odbył. Po półtora roku badań, szukania przyczyn, kiedy okazało się, że można działać, tata Nicole, Przemek, zdecydował, że to on będzie dawcą, a moja nerka zostanie na później, bo jestem młodsza. Niestety, nerka od taty wytrzymała tylko pięć lat - przypomniała historię walki o zdrowie Nicola Ewa Pacuła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Następnie młoda Nicole została zapytana przez dziennikarzy, czy przeszczep wpłynął pozytywnie na relacje z ojcem. Można było się spodziewać pozytywnej odpowiedzi, ale jej słowa niejednemu mogłyby złamać serce.

- Na chwilę. Później jakoś tak się rozjechało. Rzadko się widywaliśmy, gdy tato mieszkał w Tajlandii. Czasem dzwonię do niego, proponuję spotkania, ale on jest zabieganym człowiekiem - odpowiedziała nastolatka.

Nie stało się to z wyboru jego córki

Matka dziewczynki również skomentowała sprawę. Przyznała, że obecny stan relacji między dziewczynką a jej ojcem nie wynika bynajmniej z intencji nastolatki. Mimo to Ewa Pacuła wierzy, że dziewczynce wystarczy matczyna miłość i że razem przetrzymają wszystko, co zgotuje im los.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- To nie jest wybór Nicole. Na szczęście mamy siebie - powiedziała mediom Ewa Pacuła.

To smutny finał wzruszającej historii Przemysława Salety i jego córki, ale pozostaje liczyć na to, że słynny bokser wkrótce przypomni sobie o rodzinnych więzach i odnowi zaniedbane relacje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: wp

Następny artykuł