Przemysław Saleta pilnie trafił do szpitala. Konieczna jest skomplikowana operacja

Przemysław Saleta pilnie trafił do szpitala. Konieczna jest skomplikowana operacja Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Przemysław Saleta poinformował w mediach społecznościowych, że w trybie pilnym trafił do szpitala. Fani są poważnie zmartwieni, bokser wyjaśnił bowiem, że przejdzie poważną operację.

Przemysław Saleta ma poważne problemy zdrowotne. Niedawno przyjechał z Tajlandii do Polski, żeby wrócić do pracy, ale niestety, nie pozwala mu na to jego stan zdrowia. Teraz będzie musiał przejść przez skomplikowaną operację kręgosłupa.

Przemysław Saleta trafił do szpitala. Czeka go skomplikowana operacja

Polski bokser po wyjeździe do Tajlandii planował zostać tam na dłużej i nauczyć się lokalnego języka. Ostatecznie po 4 latach stwierdził, że jednak wróci do kraju i znów będzie trenować. Przeszkodził mu w tym stan zdrowia, o czym poinformował na Instagramie w poście pisanym prosto ze szpitala.

- No cóż, trzeba się ciąć. Torbiel przy kręgosłupie się nie wchłania, więc należy ją wyciąć, a przy okazji ustabilizować kręgosłup kilkoma śrubami. Sport to zdrowie. Ostatnie 4 miesiące nie były dla mnie zbyt przyjemne. Ból i niedowład prawej nogi, a w konsekwencji prawie bez treningów i z mnóstwem innych ograniczeń. Ale może się to zdarzyć każdemu i nie ma powodów do tragedii - uspokoił swoich fanów bokser.

Nie po raz pierwszy Przemysław Saleta ma kłopoty ze zdrowiem. Wcześniej wynikało to z jego poświęcenia dla córki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2007 roku Przemysław Saleta zdecydował się na oddanie nerki do przeszczepu dla swojej 13-letniej córki, Nicole. Niedługo po tym, jak bokser oddał nerkę, pojawiły się u niego problemy z oddychaniem i wewnętrzny krwotok. Przez dwa dni bokser znajdował się w śpiączce, ale na szczęście wybudził się i jeszcze przed świętami został wypisany do domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Nerka Przemysława Salety pracowała w organizmie jego córki przez 5 lat. Następnie przeszczepiono jej nerkę od zmarłego dawcy. Niestety, kolejny przeszczep się nie przyjął, a nastolatka musiała przechodzić przez dializy. Córka boksera zmaga się od urodzenia z niewydolnością nerek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

No cóż,trzeba się ciąć 😉 Torbiel przy kręgosłupie się nie wchłania więc należy ją wyciąć, a przy okazji ustabilizować kręgosłup kilkoma śrubami. Sport to zdrowie😉 Ostatnie 4 miesiące nie były dla mnie zbyt przyjemne. Ból i niedowład prawej nogi, a w konsekwencji prawie bez treningów i z mnóstwem innych ograniczeń. Ale może się to zdarzyć każdemu i nie ma powodów do tragedii. To doświadczenie daje mi też ogromną motywację żeby szybko wrócić do formy. Naprawdę doceniasz coś co masz i uważasz za oczywiste w momencie gdy to nagle tracisz. Na obóz w Tajlandii, w połowie grudnia, będę gotowy! Przy okazji podziękowania dla Łukasza Nagraby i MD Clinic za pomoc, Fabianowi za rehabilitację i oczywiście dr. Wojciechowi Bialowąsowi za podjęcie się operacji.😁

Post udostępniony przez Przemek Saleta (@przemek_saleta)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Fakt

Następny artykuł