Na zdjęciach byli najszczęśliwszą parą świata. W domu chłopak przeżywał koszmar

Na zdjęciach byli najszczęśliwszą parą świata. W domu chłopak przeżywał koszmar Źródło:

Przemoc domowa to wciąż poważny problem w wielu miejscach. Niestety, czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, co się może dziać za drzwiami u naszego sąsiada. W tym przypadku możemy śmiało stwierdzić, że ten mężczyzna przeszedł przez prawdziwe piekło.

Przemoc domowa często jest cichą zbrodnią, ponieważ ofiary przez swój ciągły strach nie zgłaszają tego, co się dzieje odpowiednim służbom. Co więcej, często oprawcy są usprawiedliwiani przez samych pokrzywdzonych. Niestety również sąsiedzi często, nawet kiedy słyszą, że komuś dzieje się krzywda,  nie reagują kiedy powinni, a takie zachowanie może doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Przemoc domowa: 22-latek przeszedł przez piekło

Nie da się ukryć, że to znacznie częściej kobiety padają ofiarą przemocy domowej, chociaż mężczyźni coraz chętniej opowiadają o tym, co się dzieje w ich domach po zamknięciu drzwi. Niestety często, nawet gdy zgłoszą, że są ofiarami w swoich związkach, to ich słowa nie są brane na poważnie. Bo przecież "jak to delikatna kobieta byłaby zdolna pobić wielkiego chłopa?" Jednak takie sytuacje mają miejsce i bardzo często się o tym nie mówi. Na własnej skórze przekonał się o tym 22-letni Brytyjczyk Alex Skeel pochodzący z małej wsi. Wraz ze swoją 22-letnią partnerką wychowywał dwójkę dzieci. Na zdjęciach mogłoby się zdawać, że wszystko jest w porządku, a Alex i Jordan stanowią wręcz parę doskonałą, ale były to tylko pozory. Tak naprawdę kobieta znęcała się nad swoim partnerem, poniżając go oraz torturując fizycznie. Kiedy w końcu do domu Alexa weszła policja, funkcjonariusze znaleźli go leżącego w łazience w kałuży krwi. Mężczyzna miał na sobie liczne rany i był potwornie wychudzony. Początkowo Alex nie chciał mówić o tym, co go spotkało, ale z czasem zebrał się na odwagę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Policjanci wprost nie mogli uwierzyć, że Jordan mogła tak traktować swojego partnera. Wedle zeznań Alexa, był on oblewany wrzątkiem, dźgany nożem i głodzony od wielu miesięcy. Jordan zmuszała go również do spania na gołej podłodze. Gdy kobieta usłyszała zarzuty, w pierwszym momencie wszystkiemu zaprzeczyła. Jednak z czasem zaobserwowano, jak przyszła do swojego partnera, kiedy ten był jeszcze w szpitalu, a następnie kazała mu wyjść z placówki. W końcu Jordan do wszystkiego się przyznała, a jej rozprawa sądowa już się zakończyła. Kobieta usłyszała wyrok 7,5 roku pozbawienia wolności.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  2. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  3. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  źródło: Popularne Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News