Związki w świecie celebrytów bardzo często zaskakują swoją nietrwałością i kruchością. Niektóre gwiazdy decydują się także wielokrotnie rozstawać, aby jakiś czas później ostatecznie znów do siebie wracać. Najnowsze wyznanie słynnej polskiej aktorki dotyczące miłości i poczucia stabilizacji okazało się naprawdę przełomowe, doprowadzając jednak do rozpaczy tysiące jej wiernych fanów.

Grażyna Szapołowska trzykrotnie wchodziła już w kolejne związki małżeńskie. Żaden z nich nie okazał się jednak wystarczająco zadowalający, aby została w nim na dłużej. Artystka spotyka się więc obecnie z producentem i biznesmenem, Erykiem Stępniewskim.

Chociaż związek ten od początku był niezwykle burzliwy, para wreszcie zdecydowała się podjąć bardziej konkretne, poważne decyzje. Zwierzeniem na ten temat podzieliła się sama Szapołowska w jednym z wywiadów.

– Informacje o naszych problemach to był zabieg promujący film z moim udziałem. Specjalnie je podsycałam, bo skandal napędza rozgłos. (…) Podczas jednego ze wspaniałych i pełnych upojnych chwil wyjazdów zaczęliśmy myśleć o ślubie. Dojrzeliśmy. Gdzie i kiedy? Jeszcze nie wiemy. Na pewno już do tego bliżej niż dalej – zdradziła Szapołowska, czym zadziwiła tysiące swoich fanów, kolejny raz łamiąc serca ich męskiej części.

...

Zobacz również

Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!