collage-2017-04-25-30
fot. facebook.com/jerzyowsiak
Jan Odyniec - 26 Kwietnia 2017

Przejmujące nagranie Owsiaka. "Ty dałeś coś dla innych, teraz my pomożemy tobie!" (VIDEO)

Jerzy Owsiak, inicjator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wrzucił na Facebooka przejmujący film. Także on postanowił dołączyć się do wsparcia, jakie ze wszystkich stron płynie w kierunku Tomasza Golloba.

Polski żużlowiec, wielokrotny mistrz świata i niezwykle utytułowany sportowiec miał w niedzielę niezwykle nieszczęśliwy wypadek. W konsekwencji trafił do szpitala, był operowany, ale nadal nie odzyskał pełni władzy nad swoim ciałem. Jest podejrzenie, że już nigdy nie będzie sprawny. Z całej Polski do Golloba spływają wyrazy wsparcia i deklaracje chęci pomocy. Teraz dołączył do nich także Jerzy Owsiak. Prezes Fundacji WOŚP w swoim filmiku wspomina wielokrotną pomoc, jaką sportowiec niósł WOŚP-owi. Przypomina fanty, które żużlowiec przekazywał na licytacje fundacji. Jednym z nich był motocykl Golloba. Jednak nie na wspomnieniach skupia się Owsiak, ale na deklaracji pomocy. Mówiąc o Gollobie, Owsiak stwierdza, że jest osobą, która daje przykład innym, przede wszystkim młodym ludziom, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. I obiecuje nie zostawić go samego w potrzebie. - Pamiętaj o tym, że ty dałeś coś dla innych, teraz my - Fundacja - także będziemy chcieli tobie pomóc. Jeśli będzie potrzeba, abyś musiał używać jakiegoś bardzo profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego - jesteśmy w pogotowiu - obiecał Jerzy Owsiak.
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News