Czwórka dzieci poszła do przedszkola, wydarzył się koszmar. Wszystkie nie żyją

Czwórka dzieci poszła do przedszkola, wydarzył się koszmar. Wszystkie nie żyją

Przedszkole jest miejscem, które powinno być bezpieczne dla dzieci i zacząć je przygotowywać do ich przygody ze szkołą. Niestety czworo dzieci w wieku przedszkolnym uległo potwornemu wypadkowi, w którym zginęła cała grupa.

Przedszkole dla wielu dzieci staje się wręcz drugim domem, jeżeli ich rodzice nie mogą się nimi opiekować cały dzień ze względu na swoją pracę. W takich wypadkach rodzice oddają swoje pociechy pod opiekę opiekunów zatrudnionych w przedszkolu, którzy mają zadbać o ich rozwój i bezpieczeństwo. Niestety miał miejsce potworny wypadek, w którym zmarła grupa 4 dzieci, które były pod opieką przedszkolanek.

Przedszkole sprawowało opiekę nad dziećmi, wszystkie nie żyją

Wszystko miało miejsce w holenderskiej miejscowości Oss. Do wypadku doszło wczorajszego dnia podczas transportu dzieci specjalnym wózkiem elektrycznym. Kobieta, która nim kierowała, wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg na przejeździe kolejowym. Czwórka dzieci w wieku przedszkolnym zginęło na miejscu, natomiast dwie pozostałe osoby są ciężko ranne. Opis całego zdarzenia wzbudza powszechne przerażenie. Według zeznań świadków pojazd nawet nie hamował, wjeżdżając pod pociąg. Co jest jeszcze bardziej szokujące kobieta, która prowadziła rower potwierdziła tę wersję zdarzeń. Według niej nie dało się hamować. Aktualnie policja stara się wyjaśnić okoliczności wypadku. Tego typu rowery elektryczne są bardzo popularnym środkiem transportu w Holandii. Możliwe, że przyczyna tej tragedii leży w awarii maszyny. W takim wypadku niezbędne okazać się mogą masowe przeglądu, ze względu na zniwelowanie ryzyka wystąpienia kolejnych tragedii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tragiczna historia czwórki dzieci wstrząsnęła całym krajem. Teraz punktem nr jeden w tej sprawie jest określenie, czy wina faktycznie leży po stronie elektrycznego roweru, czy kobiety, która go prowadziła. Jeżeli wyszłoby na jaw, że to opiekunka zawiniła, to opinia publiczna bez wątpienia będzie się domagać dla niej najcięższej możliwej kary i bez wątpienia taką dostanie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzicie chorych dzieci odetchnęli z ulgą. Nie będą musieli płacić
  2. Nie żyje wybitny naukowiec, laureat nagrody nobla
  3. Tragiczny bilans. Nie dopuść, by to stało się twojemu dziecku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu