W przedszkolu zainstalowano kamerę. Tego samego dnia doszło do porażającej sceny, wszystko się nagrało

W przedszkolu zainstalowano kamerę. Tego samego dnia doszło do porażającej sceny, wszystko się nagrało Źródło: Facebook.com abc7chicago

Przedszkole zainstalowało monitoring, zaledwie chwilę później doszło do porażającego zdarzenia w placówce. Rodzice 4-letniej dziewczynki nie mogli uwierzyć w to, co zarejestrowała kamera. Sprawa trafiła do sądu.

Przedszkole zamontowało w swoim budynku kamerę, jeszcze tego samego dnia monitoring zarejestrował porażające zdarzenie. Rodzice 4-letniej dziewczynki nie mogli uwierzyć w to, jak ich córka została potraktowana przez pracownicę placówki, sprawa trafiła do sądu, a wstrząsające nagranie udostępniono w sieci.

Przedszkole zamontowało monitoring, ujawniono wstrząsające nagranie z kamery

Rodzice, którzy decydują się na oddanie swoich dzieci do przedszkola wierzą, że pracownicy placówek zapewniają im odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo. Niestety, jak widać na porażającym nagraniu z monitoringu jednego z przedszkoli w Pensylwanii, mali podopieczni nie zawsze są traktowani w odpowiedni sposób.

Porażające nagranie ujawniło, w jaki sposób z nieposłusznymi dziećmi radzi sobie jedna z pracownic przedszkola. Sarah Gable najwyraźniej nie ma cierpliwości do swoich podopiecznych. Kamera, zainstalowana przy schodach zarejestrowała moment, w którym 52-letnia kobieta spycha ze schodów 4-letnią dziewczynkę.

Dopiero po chwili kobieta orientuje się, że jej wstrząsające zachowanie zostało zarejestrowane przez niedawno zainstalowany monitoring. 52-latka podnosi dziewczynkę, po czym z wyraźną irytacją spogląda w oko kamery. Ostatecznie łapie 4-latkę za rękę i pomaga jej zejść ze schodów, chociaż wciąż jednak wyraźnie ją szarpała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kamera w przedszkolu nagrała, jak pracownica placówki zrzuca dziecko ze schodów

Kiedy szefowa przedszkola zobaczyła nagranie, nie mogła uwierzyć w zachowanie swojej pracownicy. Sawayne Tavares natychmiast powiadomiła o zajściu policje i przekazała funkcjonariuszom zapis z kamery. Rodzice 4-latki byli wstrząśnięci tym, w jaki sposób potraktowano ich córkę w placówce.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły na dobre rozszaleją się w 2 województwach, IMGW się szykuje. Zagrożenie zdrowia, a nawet życia i alerty 1. stopnia niedługo mogą być ogłoszone
2. Dramatyczne wydarzenia pod Sejmem. Trwa ackja ratunkowa

Na szczęście dziewczynce nie stało się nic poważnego, miała tylko kilka siniaków na kolanach. Nie wiadomo jednak, czy takie sytuacje nie miały miejsca w przedszkolu już wcześniej, przed zamontowaniem kamer. Za swoje zachowanie 52-latka odpowie przed sądem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bób towarem luksusowym? Nie uwierzycie, ile kosztuje kilogram, w 2018 roku płaciliśmy o wiele mniej
  2. Absolutny skandal na meczu Ekstraklasy. Kibol wtargnął na murawę i rzucił się na piłkarza
  3. Dramat Beaty Tadli. Współczujemy, o wszystkim dowiedziała się w bardzo smutny sposób
  4. 5-osobowa rodzina chciała dotrzeć na pogrzeb. Nagle doszło do niepojętej tragedii, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Ogromne zmiany w "Naszym nowym domu", widzów zamuruje. Katarzyna Dowbor ciężko je zniosła, "Dużo gorzej mi się pracuje"
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Przed wyborami wrócą obostrzenia?

Źródło: Podaj to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News