Przeciwnicy PiS-u dali się nabrać. Masowo udostępniają antypisowski cytat z "cesarza Hentai" (foto)

Przeciwnicy PiS-u dali się nabrać. Masowo udostępniają antypisowski cytat z "cesarza Hentai" (foto)

Polityczna wojna ma to do siebie, że w pewnym momencie przybiera taki obrót gdzie wszystkie chwyty stają się dozwolone. Przeciwnicy po obydwu stronach prześcigają się w sposobach jak skompromitować swoich "wrogów" i jak siebie pokazać w lepszym świetle. Przeciwnicy obecnego obozu władzy zaliczyli poważną wpadkę - dali się nabrać na fałszywą informacje, którą masowo rozpowszechniali. 

W internecie nie brakuje stron w mediach społecznościowych i portali, których działalność skupia się wokół rozpowszechniania tzw. memów i virali.

Zawartość jaką możemy na takich stronach i portalach znaleźć w większości przypadków nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością więc jeśli nie przyjrzymy się uważnie udostępnianym treściom, to możemy stać się ofiarą żartu bądź oszustwa.

Tak się stało z przeciwnikami obecnie rządzącej formacji Jarosława Kaczyńskiego, którzy masowo rozpowszechniali nieprawdziwą informację o tym jakoby cesarz Japonii Hentai Anime Toshiba (personalia rzekomego cesarza są zmyślone - hentai to nazwa odmiany porno, anime to filmy animowane a Toshiba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku elektroniki, samo zdjęcie zaś przedstawia cesarza Hirohito nieżyjącego od 1989 roku) ostro skrytykował rząd Prawa i Sprawiedliwości.

 - Z niezwykłą niecierpliwością obserwuję wydarzenia w Polsce. Jestem oburzony postępowaniem faszysty Jarosława Kaczyńskiego. Japonia była zawsze sojusznikiem Polski i dlatego dzisiaj apeluję do rządu polskiego o upublicznienie nagrań z obrad Sejmu w sali kolumnowej. Jak i również chciałbym podziękować panu Ryszardzie Petru i organizacji KOD za walkę o demokrację w Polsce - miał powiedzieć cesarz Hentai.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News