Bójka w hitowym programie! Wściekły gość pobił prowadzącego na wizji

Bójka w hitowym programie! Wściekły gość pobił prowadzącego na wizji Źródło: Fot. NTV

Szokujące zdarzenia na wizji! Prowadzący popularnego programu pobił się na żywo z zaproszonym do studia gościem. Jak doszło do przepychanek i co je sprowokowało?

Takiego rozwoju zdarzeń nie spodziewał się żaden z widzów "Miesto wstrieczy" (pol. "Miejsce spotkania"). Jest to program, który w rosyjskiej telewizji NTV prowadzi Andriej Norkin.

Bójka na żywo

Jako że tematem odcinka była sytuacja w Donbasie, w studiu pojawił się ukraiński politolog, Dmytro Suworow. Wyraźny konflikt między mężczyznami zarysował się, gdy swój wywód rozpoczął niemiecki poseł, Andreas Maurer. ZOBACZ TAKŻE: Międzynarodowy skandal! Amerykanie zbezcześcili polską flagę swastyką Deputowany stwierdził bowiem, że odpowiedzialność za śmierć cywili na wschodzie Ukrainy ponoszą właśnie ukraińskie wojska. Słowa te rozwścieczyły Suworowa, który krzykiem zażądał, aby polityk pokazał mu konkretny dowód na zabicie dwustu dzieci.

Prowadzący program szokuje

Właśnie wtedy Norkin podszedł do niego i złapał za marynarkę. Mężczyźni zaczęli się bić, a rozdzielać musieli ich pozostali goście. ZOBACZ TAKŻE: Przełom ws. śmierci Leppera. Służby namierzyły kluczowego świadka Ostatecznie Suworow zdecydował się opuścić studio. To właśnie na niego została ostatecznie zrzucona wina za całe zajście. Następny artykuł