Prostytuuje się w agencji towarzyskiej na kółkach. Nie uwierzycie gdzie zaparkowała

Prostytuuje się w agencji towarzyskiej na kółkach. Nie uwierzycie gdzie zaparkowała Źródło:

34-letnia Kirie jest znaną gwiazdą filmów dla dorosłych. Ostatnio przestawiła się na bardzo innowacyjną działalność. Dziwniejsze od samego faktu, iż prowadzi agencję towarzyską na kółkach jest to, gdzie ostatnio zaparkowała.

Kirie świadczy usługi seksualne w furgonetce. Gwiazda chwali się, że w ciągu dnia potrafi obsłużyć nawet 50 mężczyzn. Nie każdemu w smak jest prowadzona przez nią, mobilna agencja towarzyska. Zwłaszcza władzom uniwersytetu, przy którym ostatnio zaparkowała.

Ostatnio Kirie zaparkowała swoją furgonetkę przy kampusie uniwersyteckim w Nottingham. Jeden z pracujących tam wykładowców nie uwierzył, kiedy jego student poinformował o działalności kobiety.

  - Poszedłem, by to sprawdzić i rzeczywiście zobaczyłem furgon przy wejściu. Obok znajdowali się ludzie, dziwnie się zachowywali, słyszałem też dziwne dźwięki - wyznaje mężczyzna.

Kirie wycenia swoje usługi na 50 funtów. W przeliczeniu spotkanie z nią to koszt 250 zł. Mieszkańcy okolic, w których zatrzymuje się Kirie wielokrotnie składali na nią zażalenia. Według policji kobieta nie łamie prawa.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News