Australijka o pseudonimie Samantha X jest jedną z najpopularniejszych kobiet trudniących się najstarszym zawodem świata w całym kraju. Kariera popularnej call-girl trwała 6 lat, jednak kobieta postanowiła powiedzieć pas. W ramach pożegnania z dawną profesją, Samantha uraczyła użytkowników śledzących ją na Instagramie zdjęciem, które wywołało ogromne emocje.

Kariera najpopularniejszej prostytutki w Australii przybrała niespodziewany obrót, gdyż ta zaczynała jako… odnosząca sukcesy dziennikarka. Kobieta pisała teksty plotkarskie i lifestyle’owe m.in. dla „Today Tonight” i kierowała działem mody w „InStyle”. Samantha podjęła decyzję o porzuceniu dotychczasowej drogi i zostaniu luksusową „damą do towarzystwa” po rozstaniu ze swoim chłopakiem. Na blogu, który prowadziła, dzieliła się z fanami spostrzeżeniami na temat swojej nowej nietypowej branży.

Nietypowy klient

O kobiecie zrobiło się głośno, gdy zakomunikowała, że zamierza skończyć z dotychczasową pracą. Na pożegnanie opublikowała zdjęcie swojego ostatniego klienta, które sprawiło, że w Internecie zawrzało. Na fotografii widać dłonie starszego mężczyzny, który trzyma chipsy oraz kieliszek alkoholu.

„Odchodzisz na emeryturę?”, zapytał mój piękny klient, 76-latek chory na Parkinsona. „Jaka szkoda. Miałem zamiar poprosić cię o rękę”. Bóg z tobą, będę tęsknić za twoimi seksistowskimi, rasistowskimi, całkowicie niepoprawnymi politycznie żartami – podpisała zdjęcie Samantha X.

Na łamach „Herald Sun” kobieta wyznaje, że tym, czego będzie brakować jej najbardziej, są zarobki, które sięgały nawet 3,3 tys. dolarów australijskich (ok. 9150 zł) za czterogodzinne spotkanie łącznie z obiadem.

– Tak naprawdę nie płacili za seks, bo wówczas umawiałabym się na 5 minut. Płacili za kontakt ze mną, za intymność, której im brakowało – twierdzi była prostytutka.

fot. instagram.com/samanthaxreal

Źródło: wp.pl

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!

...

Zobacz również

Zobacz również