Jutro o godzinie 16:00 pod TVP zbiorą się masy ludzi. Kurski przegiął

Jutro o godzinie 16:00 pod TVP zbiorą się masy ludzi. Kurski przegiął

TVP wyemitowało kontrowersyjny materiał po śmierci Pawła Adamowicza. Poniedziałkowe wydanie "Wiadomości" zbulwersowało Polaków. Dziennikarze zdecydowali się na obraźliwą retorykę. Przeciwnicy ruszą pod budynek stacji.

TVP musi się zmierzyć z falą krytyki. Dziennikarze, politycy i internauci - zgodnie przyznają, że materiał po śmierci Pawła Adamowicza był nieetyczny. Chcą, aby stacja zaprzestała publikacji podobnych treści i pójdą szturmem pod budynek. Akcja rozprzestrzenia się w mediach społecznościowych błyskawicznie.

Protest pod budynkiem TVP! Internauci chcą, aby telewizja się opamiętała

Dziś w mediach społecznościowych powstała inicjatywa, która ma zrzeszyć tych, którzy nie zgadzają się z linią programową TVP. Ludzie masowo będą protestować pod budynkiem stacji. Nazwa wydarzenia to: "Stop propagandzie nienawiści - protest pod redakcją TVP". - Pewna telewizja w dniu wczorajszym dała jasny przykład odczłowieczenia. Ten protest jest przeciwko propagandzie nienawiści serwowanej przez publiczną telewizję - pojawiło się w ogłoszeniu osób, które organizują protest. Później organizatorzy wyjaśniają, jakie są powody spotkania osób, które mają się pojawić pod budynkiem. - To nie jest protest przeciwko wolności słowa, a przeciwko serwowaniu takiego bagna jak wczoraj i przez ostatnie kilka lat za pieniądze obywateli. Jako kluczowi fundatorzy TVP mamy święte prawo nie zgadzać się z takim przekazem, mamy święte prawo protestować - pojawia się dalej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD FILMEM: Wydarzenie masowo jest udostępniane w mediach społecznościowych i okazuje się, że jutro o godzinie 18:00 pod budynkiem TVP zbiorą się tysiące Polaków.

Krytyka TVP. Internauci informują o materiale, wyjdą na ulice

Po kilku godzinach od powstania akcji, udział w proteście zadeklarowało ponad 5 tysięcy internautów. W komentarzach przyznają, że stacja funkcjonuje dzięki ich wpłatom i nie życzą sobie podobnych materiałów. Zszokowani retoryką dziennikarzy "Wiadomości" chcą dociekać swoich praw i uczcić śmierć prezydenta Gdańska. - Precz z jadem sączonym z TVP, od Rydza, Karnowskich, Sakiewicza, DoRzeczy, Gazety Polskie, Wpolsce, Sieci, WNETy i inne PiSowskie sprzedajne śmierdziuchy medialne dotowane ze spółek skarbu państwa za wazelinę - pojawia się w jednym z komentarzy. - Świetny pomysł! Koniec z wmawianiem nam, że nie mamy rozumu - napisała jedna z internautek. - Musimy być razem, pójdźmy wszyscy. Uczcijmy śmierć człowieka - pojawia się dalej. W wydarzeniu pojawiły się także inne działania, które mają na celu doprowadzenie do zmiany prezesa mediów publicznych. Z każdą minutą, liczba członków, którzy chcą wziąć udział w manifestacji, zwiększa się. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Mało kto znał prawdę o żonie Cezarego Pazury. Polacy w szoku!
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Skandaliczny materiał w Wiadomościach TVP tuż po śmierci Adamowicza! Odbiera mowę
  4. NIE DO WIARY! Strażnik więzienny ujawnia, co czeka mordercę Adamowicza za kratami
  5. Znajomi zabójcy Adamowicza ujawniają straszną prawdę! Taki naprawdę jest Stefan W.
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News