Nawet 300 złotych od Biedronki. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Nawet 300 złotych od Biedronki. Wystarczy zrobić jedną rzecz Źródło: Wikimedia Commons Henryk Borawski CC3.0

Promocja w Biedronce z okazji ważnego święta, można otrzymać nawet 300 zł. Aby to zrobić, trzeba jednak spełnić odpowiednie warunku. Jeśli kupimy poszczególne produkty z listy, otrzymamy vouchery, które możemy wykorzystać podczas kolejnych zakupów. Trzeba się śpieszyć, oferta trwa zaledwie dwa dni, a w razie wyczerpania zapasów może skończyć się wcześniej.

Promocja w Biedronce pozwoli wielu osobom zaoszczędzić niemałą kwotę. Okazją jest dzień matki, przez co poszczególne prezenty dla matek będą objęte specjalną ofertą. Dzięki niej więcej osób będzie mogło kupić drogi prezent dla rodzicielki, o ile zdążą przed wyczerpaniem zapasów. 

Promocja w biedronce, można oszczędzić nawet 300 zł

Jeśli kupimy ekspres do kawy Delta Q Qool Evolution za 199 zł lub Delta Q Milk Qool Evolution ze spieniaczem do mleka za 199 zł, otrzymamy jego równowartość, w formie voucherów. Bony możemy wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Przy tańszym ekspresie dostaniemy dwa bony, z czego jeden na 100, drugi na 99 zł. Za ekspres ze spieniaczem promocja w postaci voucherów jest korzystniejsza, bo otrzymamy dwa bony na 100 i jeden na 99 zł. Jednak nie wszyscy będą mogli skorzystać z promocji.

Są jednak pewne haczyki, nie wszyscy będą mogli skorzystać z promocji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Promocja jest niezwykle korzystna, ale aby z niej skorzystać, trzeba spełnić jeszcze kilka warunków. Przede wszystkim skierowany jest do uczestników programu lojalnościowego sklepu, czyli posiadaczy karty Moja Biedronka. Ponadto na jedną kartę można kupić maksymalnie dwa ekspresy.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalna tragedia, rozbił się samolot ze 100 pasażerami na pokładzie. Wokół lotniska płoną domy, fatalne wiadomości zza granicy
2. Mija rok od przyjścia na świat słynnych sześcioraczków. Niesamowite, jak teraz wyglądają

Do tego nie możemy wykorzystać wszystkich przy następnych zakupach. Obowiązuje zasada, że na jedne zakupy, możemy wykorzystać maksymalnie jeden voucher. Ponadto promocja jest ograniczona przez czas i zasoby. Trwa od 21 do 23 maja, a trwa aż do wyczerpania zapasów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Ukraińców chce przedostać się do Polski. Zadanie to jest jednak wyjątkowo trudne
  2. Kim jest żona Łukasza Piszczka? Piłkarz strzeże jej jak największego skarbu (FOTO)
  3. Borys Szyc ujawnił treść prywatnych wiadomości. Wspomina Annę Przybylską, mocne słowa
  4. Szukał nowego pupila, wszedł na stronę schroniska. Zobaczył zdjęcie i pobladł, natychmiast chwycił za telefon
  5. W polskim mięsie wyryto niebezpieczną bakterię. Nadaje się tylko do utylizacji, nie wolno go jeść
  6. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News