Widzowie w szoku. Z hitowego show TVN odpadły dwie uczestniczki

Widzowie w szoku. Z hitowego show TVN odpadły dwie uczestniczki

Projekt Lady ma mnóstwo fanów. Widzowie TVN z zapartym tchem śledzą losy uczestniczek, które starają się stać prawdziwymi damami. Podczas ostatniego odcinka oglądający doznali jednak szoku - odpadły aż dwie uczestniczki. 

W każdym tygodniu nauki i rywalizacji, biorące udział w programie dziewczęta obawiają się, że tym razem odpadną. Na ogół Projekt Lady opuszcza jedna z uczestniczek, tym razem jednak mentorki podjęły szokującą decyzję. W ostatnim odcinku Projektu Lady mentorka Irena Kamińska-Radomska zarządziła tydzień bez przeklinania. To nie było łatwe wyzwanie dla uczestniczek, która zanim trafiły do programu, mogłyby zrobić z niecenzuralnego słownictwa doktorat.

Aż dwie uczestniczki opuściły Projekt Lady

Poza tym wyzwaniem, przez uczestniczki mogły również uczestniczyć w tworzeniu sztuki codziennej, jaką jest street art, czyli: murale i graffiti. Co więcej, później przyszedł czas na naukę rzeźbiarstwa. Po tak wielu emocjach, niestety, nadszedł czas na bardzo smutny moment. W tym odcinku, mimo olbrzymich starań i nakładu pracy, program opuścić musiały aż dwie uczestniczki. Mentorki dały również szansę jednej z nich, Patrycji, która sama chciała opuścić program, żeby zdecydowała czy odchodzi, czy jednak chce zostać. - Na tym etapie nie liczy się już liczba błędów, ale jakość postępów - mówiła mentorka Tatiana Minedwicz-Puacz, zanim ogłoszono, kto opuści flagowy program TVNu. Odejść ostatecznie musiały Magda i Kasia. - Będę lepszym człowiekiem - powiedziała Magda na zakończenie swojej przygody. Grunt, że wychodzi z programu z podniesionym wysoko czołem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Narkotykowy skandal. Gwiazdor Polsatu unika zeznań, obawia się o swoją karierę
  2. Znana aktorka próbowała popełnić samobójstwo!
  3. Kultowy polski aktor upadł na dno. Odmawia pomocy
  4. ZADYMA na koncercie Zenka Martyniuka! Ludzie wpadli w szał, niszczyli wszystko na swojej drodze
  5. Majdan nie wytrzymał. Uderzyli w najwrażliwszy punkt Rozenek
Źródło: projektlady.tvn.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News