Gwiazda show TVN porzuciła partnera! Niespodziewana decyzja

Gwiazda show TVN porzuciła partnera! Niespodziewana decyzja Źródło:

Projekt Lady jest programem cieszącym się w Polsce wielką popularnością. Panie o imprezowym stylu życia i braku wychowania poddawane są tam całkowitej metamorfozie. Tymczasem jedna z najpopularniejszych uczestniczek właśnie porzuciła partnera, który, jak twierdzi kobieta, skandalicznie ją traktował. Nie uwierzycie, jakie partner miał wobec niej wymagania. Sprostałybyście? 

Projekt Lady zadebiutował w polskiej telewizji dwa lata temu w stacji TVN. Program jest odpowiedzią na brytyjski Ladette to Lady, który znany jest u nas pod nazwą Damą być. Reality show polega na tym, że kilkanaście niewychowanych dziewczyn reprezentujących imprezowy styl życia trafia do pałacu w którym, za sprawą dwóch mentorek, mają się stać prawdziwymi damami. W każdym z odcinków odpada jedna z uczestniczek, aż ostatecznie wybierana jest zwyciężczyni, której nagrodą jest trzymiesięczne stypendium w Wielkiej Brytanii, warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. Właśnie pojawiła się informacja, że jedna z kobiet biorących udział w 2. edycji programu uciekła od swojego partnera. Karolina Plachimowicz, jeden z najciekawszych przypadków w historii programu twierdzi, że ten chciał z niej zrobić niewolnicę.

Karolina Plachimowicz z Projekt Lady uciekła od partnera

Karolina Plachimowicz uczestniczyła w drugiej edycji programu. Ta na co dzień mieszkająca w Holandii dziewczyna charakteryzowała się ciętym językiem oraz nieposkromionym temperamentem. Po zakończeniu programu kobieta chwaliła się w mediach społecznościowych swoją niewiarygodną przemianą, jednak to, co zostało ujawnione teraz, zdecydowanie na to nie wskazuje. Pojawił się filmik w którym Plachimowicz oświadcza fanom, że właśnie uciekła z domu od ojca swojej małej córeczki. Co spowodowało tak radykalną reakcję "damy"? - Mam dość facetów, którzy nie szanują swoich kobiet. Mam dosyć bycia kucharką i sprzątaczką. Co on sobie wyobrażał, że będę mu sprzątać i gotować? Nie ma takiej opcji. Dosyć kłapania mordą, jaka jestem zła i niedobra, jak się nie zajmuję córką. Won za drzwi. Koniec. Nie ze mną takie numery, żaden facet nie będzie mnie tak traktował - opowiadała rozdygotana kobieta. Jak widać - zarówno po treści, jak i po słownictwie - program jednak aż tak jej nie zmienił, a przynajmniej nie na długo. Natomiast próba traktowania jej jak niewolnicę w połączeniu z jej temperamentem mogła doprowadzić do radykalnych decyzji. Czy uważacie, że gotowanie, sprzątanie i zajmowanie się dzieckiem, to zbyt wygórowane oczekiwania?
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Piękna niegdyś gwiazda Polsatu przytyła kolejne kilkadziesiąt kilko. Fani załamują ręce
  2. Eskorta Dudy taranowała wszystko na swojej drodze. Pędzili jak szaleni
  3. TESCO wychodzi z Polski. Zamykają kolejne hipermarkety
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News