To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundialu

To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundialu

W Rosji trwają właśnie XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Na mundialu po raz pierwszy od 12 lat zagra nasza reprezentacja. TVN24, choć nie transmituje spotkań, zamierza nadawać specjalne studio, w którym największa gwiazda w firmie, prowadząca Projekt Lady, wystąpi w roli ekspertki.

O zainteresowanie fanów piłki nożnej walczą obecnie wszystkie stacje telewizyjne w kraju. Poza konkurencją pozostaje oczywiście TVP, która wykupiła prawa do transmisji mundialu już dawno. Każdy chce jednak skorzystać z największego święta piłki nożnej i tworzyć audycje w jego duchu. Zrobi to nawet TVN, który nie prowadzi kanału sportowego, lecz posiada obszerne studio i spory zasób rozpoznawalnych twarzy. Ekspertką ds. gry naszej reprezentacji na rosyjskich boiskach zostanie gwiazda stacji i prowadząca Projekt Lady, Małgorzata Rozenek. Zaskoczenie jest w tym momencie czymś naturalnym. Zaznaczamy jednak, iż nie jest to żart, a celebrytka, już niedługo zagości na antenie TVN24.

Prowadząca Projekt Lady opowie o piłce nożnej

Już we wtorek 19 czerwca biało-czerwoni rozegrają przeciwko Senegalowi pierwsze spotkanie w trwającym już mundialu. Oprócz Afrykanów na ich drodze do awansu staną Japończycy i Kolumbijczycy. Opowiadać o boiskowych wydarzeniach w nowym show TVN24 "Strefa Kibica" będą Radosław Majdan, Karolina Bojar i Tomasz Zimoch, Olga Olesek, Aleksandra Janiec i Łukasz Jedliński. Do tego grona dołączy również największa gwiazda imperium medialnego, Małgorzata Rozenek. Program nadawany będzie godzinę przed każdym meczem Polaków i godzinę po nim. "Strefa Kibica" będzie również nadawa w czasie rzeczywistym podczas piętnastominutowej przerwy między połowami spotkań. Pomimo tego, iż trudno w to uwierzyć, prowadząca Projekt Lady faktycznie zasiądzie przed kamerami, by informować nas o przebiegu poczynań ekipy Adama Nawałki. Trzeba przyznać, że w tej roli jeszcze nie występowała. Jak Rozenek poradzi sobie w nowej roli, przekonamy się już niedługo. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miała być nową gwiazdą TVP. Właśnie ją zwolniono w atmosferze skandalu
  2. Olga Frycz powiedziała: dość! Ujawniła mroczne kulisy z planu „M jak miłość”
  3. Doda przeżyła koszmar na wczasach. Musiała szybko wrócić do domu
źródło: kozaczek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News