Małgorzata Rozenek da Wam 1000 złotych. Warunek? Bardzo prosty

Małgorzata Rozenek da Wam 1000 złotych. Warunek? Bardzo prosty Źródło: screen youtube.com/BabskieShorty

Prowadząca programu "Projekt Lady" ogłosiła na swoim profilu instagramowym konkurs, którego warunki są banalnie proste. Można w nim wygrać 1000 złotych.

"Projekt Lady" zapewnił Małgorzacie Rozenek porządny zastrzyk nowych fanów, których przybywa z każdym dniem. Z okazji osiągnięcia magicznego pułapu 1 miliona obserwujących na swoim profilu instagramowym gwiazda postanowiła urządzić konkurs dla wszystkich swoich fanów. Nagroda przypadnie do gustu każdej kobiecie, ponieważ jest to bon o wartości aż 1000 złotych.

Zasady warunkujące wzięcie udziału w zabawie są banalnie proste i dosłownie każdy może spróbować swojego szczęścia w tym konkursie. Wszystko zostało opisane ze szczegółami we wpisie Małgorzaty Rozenek, ale jeżeli chcecie zawalczyć o wygraną, to musicie się pospieszyć, ponieważ nie zostało na to dużo czasu.

Prowadząca programu "Projekt Lady" ogłosiła konkurs

Aby zgarnąć obiecany przez Małgorzatę Rozenek tysiąc złotych wystarczy spełnić cztery warunki. Każdy z nich jest banalny i wymaga od nas minimalnego zaangażowania i wysiłku. Po pierwsze trzeba obserwować profil gwiazdy oraz marki louwomensfashion, ponieważ to właśnie tam będziemy mogli wykorzystać wygrany bon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jest to dosłownie kilka kliknięć, więc nikt nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. Następnie musimy polubić album, w którym pojawił się konkurs oraz oznaczyć w naszym komentarzu trzy osoby, które nie obserwują profilu Rozenek.

Kolejny krok należy już do osób, które zostały oznaczone w poście, ponieważ muszą one napisać pod naszym komentarzem, jakie jeszcze powinny być nagrody w tym konkursie. Dzięki temu, że Małgorzata Rozenek współpracuje z wieloma markami, będzie mogła jeszcze rozszerzyć pulę nagród o życzenia z komentarzy, do czego się zobowiązała.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

 - Oznacz w komentarzu trzy osoby, które jeszcze nie obserwują mojego profilu, a Twoim zdaniem znalazłyby tu coś dla siebie i poproś je, żeby w komentarzu, pod Twoim oznaczeniem napisały, jakie jeszcze powinny być nagrody w naszym milionowym konkursie. O co jeszcze chcielibyście powalczyć? Współpracuję z wieloma firmami i może będę mogła spełnić jakieś Wasze marzenia - napisała Małgorzata Rozenek.

Konkurs zakończy się jeszcze dzisiaj o godzinie 21:00, więc czasu nie zostało już zbyt dużo i jeżeli ktoś chce wziąć w nim udział, to musi się pospieszyć. Powodzenia.

Projekt Lady fot. instagram.com/m_rozenek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Koszmar Halinki z Kiepskich. Aktorka straciła wszystko, jest na dnie
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. Nagły tragiczny wypadek bohatera show Polsatu. Pierwsze co zobaczył, to zerwana noga

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News